Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3578: Nagły powrót Weroniki. Zjawi się, by narobić Kacprowi problemów - ZDJĘCIA

2023-03-06 22:09

Weronika (Dominika Kryszczyńska) wróci do życia Kacpra w 3578 odcinku „Pierwszej miłości” i to z przytupem! Nie było jeszcze oficjalnego rozwodu, ale para od jakiegoś czasu nie życie jak dwójka zakochanych… Wręcz przeciwnie, Nowaczyk w 3578 odcinku „Pierwszej miłości” będzie mocno zaskoczony pojawieniem się żony i od razu przeczuje, że szykują się spore kłopoty. Nie tylko on wyjdzie z takiego założenia i może całkiem słusznie, bo blond piękność nie zjawi się w jego życiu, by pokojowo rozwiązać palące sprawy ich związku, którego tak naprawdę już nie ma. Będzie zemsta i krzywda?

"Pierwsza miłość" odcinek 3578 - poniedziałek, 13.03.2023, o godz. 18 w Polsacie

W 3578 odcinku „Pierwszej miłości” w We-Med zjawi się Weronika. Kobieta zniknęła jakiś czas temu i nie miała kontaktu z mężem. Chociaż to ona upierała się na zawarcie związku małżeńskiego, by usidlić lekarza i by ten zapomniał raz na zawsze o Marysi (Aneta Zając), sprawy potoczyły się dość nieprzewidywalne. Jeszcze tuż po ślubie Kacper nie wyglądał na wielce zadowolonego, a kobieta łudziła się, że pewnego dnia mężczyzna się w niej zakocha tak, jak w Domańskiej, o którą była permanentnie zazdrosna, bo nawet kiedy zaszła w ciążę z partnerem, czuła, że on wolałby być gdzie indziej. Późniejsze intrygi i spiski wcale jej się nie opłaciły. Życie okazało się nieprzewidywalne, Weronika zmieniła się nie do poznania, przestała być słodką dziewczyną, a pokazała, że i ona umie namieszać. Jej charakterek jeszcze bardziej się uwydatni. 

W 3578 odcinku „Pierwszej miłości” nawet Grażyna (Grażyna Wolszczak) zadrży na widok żony Kacpra. W wyniku pewnych roszad, Wekslerowa zacznie się martwić, czy kobieta dostanie udziały w We-Med, jeśli dojdzie do rozwodu z Kacprem. Zacznie się bać, że Weronika zechce zostać w placówce na dłużej i spróbuje ostro namieszać. Jej podejrzenie nie będą bezpodstawne

Chore żądania Weroniki w 3578 odcinku „Pierwszej miłości”

Weronika nie wróci do życia męża z pokojowym nastawieniem. Wręcz przeciwnie, Kacper usłyszy szereg żądań, a jeśli zechce je spełnić, dopiero wtedy kobieta da mu rozwód. Nowaczyk aż poblednie na wieść o chorych żądaniach żony, która uprze się, że tak łatwo mu nie odpuści. Co każe zrobić partnerowi, by on mógł wreszcie w spokoju odejść i zacząć nowe życie bez niej? Cena okaże się wysoka. Prawda wyjdzie na jaw już w kolejnych odcinkach „Pierwszej miłości”. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Tragiczny pożar w Wadlewie! Wśród ofiar Celina i Marcin
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze