Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3571: Spisek Julki i Michała wymknie się spod kontroli. Marysia postanowi uciec z Wenerskim! - ZDJĘCIA

2023-02-21 21:11

W 3571 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia (Aneta Zając) będzie miała serdecznie dość problemów z nastoletnią Julką (Dąbrówka Kruk), która wywija jej coraz śmielsze numery. Okaże się, że może liczyć na pełne wsparcie Michała (Wojciech Błach), który chociaż nie jest jej biologicznym ojcem, staje za dziewczynką murem. W 3571 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia dowie się, że córka i były mąż kombinują za jej plecami, a ona jest tylko pionkiem w grze. W końcu nie wytrzyma i poprosi o pomoc Wenerskiego (Przemysław Sadowski).

"Pierwsza miłość" odcinek 3571 - piątek, 30.02.2023, o godz. 18 w Polsacie

W 3571 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia nadal nie rozwiąże problemów z córką Julką. Zachowanie dziewczyny wymknęło się spod kontroli, odkąd zaczęła dużo korzystać z internetu i poznała tam nowych znajomych. Julka przekroczyła granicę, znęcając się nad Klarą, koleżanką ze szkoły. Rodzice nastolatki nie zostawią tak tej sprawy i wkrótce w "Pierwszej miłości" zaczną upominać się o surową karę dla Julki. Marysia i Michał wylądują nawet na dywaniku u dyrektorki szkoły, gdzie dojdzie do mało przyjemnej wymiany zdań. 

Mało tego, Marysia odkryje, że Julka i jej były mąż pozostają w komitywie, ugadują się za jej plecami, a Domański ma w dziewczynie wiele wsparcia, mimo tego co nawyczyniał. Już chyba zapomniał, że zdradzał Marysię i pchał ją w duże kłopoty. Kiedy Marysia w 3571 odcinku "Pierwszej miłości" dostanie dowody na to, że jej własne dziecko potrafiło manipulować i grać, załamie się.

Marysia w 3571 odcinku "Pierwszej miłości" zwróci się o pomoc do Wenerskiego

Sytuacja zaostrzy się, kiedy Julka i nękana koleżanka Klara spotkają się w klinice We-Med. Dziewczyna obwieści, że ma przygotowaną karę dla młodej Domańskiej, ale czy to rozwiąże sprawę? Raczej pojawią się jeszcze większe kłopoty, a zdesperowana Marysia zwróci się do Wenerskiego i u niego poszuka wsparcia i pocieszenia. Relacja kobiety z Jakubem wciąż nie jest jasna, a wszystko przez zamieszanie z Michałem i Laurą (Katarzyna Maciąg). To się jednak przestanie liczyć, bo w 3571 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia sama poprosi lekarza, by zabrał ją jak najdalej od problemów. Będzie miała serdecznie dość knucia bliskich i uwierzy, że Wenerski jest po jej stronie i mimo wszystko jej pomoże. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Piotrek odkryje kto zabił Miłkę? Kamil i Filip odbiją porwaną Ankę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze