Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3561: Julka zrobi skandal w Internecie! Marysia nakryje ją na romansowaniu z obcym chłopakiem

2023-02-04 13:24

W 3561 odcinku „Pierwszej miłości” wyjdzie na jaw, że Julka (Dąbrówka Kruk) zagalopowała się w korzystaniu z Internetu i romansuje z pewnym chłopakiem, którego nawet nie widziała na oczy! Mało tego, córka Marysi (Aneta Zając) okłamie matkę i będzie udawać, że wcale nie zagłębia się w szemrane uczucia z podejrzanym chłopakiem, a spędza czas na pisaniu z koleżanką. Marysia przyłapie córkę na kłamstwie, a w całą sprawę w 3561 odcinku „Pierwszej miłości” wtrąci się wielce zatroskany Michał (Wojciech Błach) i zacznie obsypywać byłą żonę radami.

"Pierwsza miłość" odcinek 3561 - czwartek, 16.02.2023, o godz. 18 w Polsacie

Julka sprawi rodzicom niezłe problemy, kiedy w 3561 odcinku „Pierwszej miłości” wyjdzie na jaw, że zagłębiła się w podejrzaną relację internetowa. Każdy zdaje sobie sprawę, że młoda osoba może szybko zachłysnąć się wirtualnym życiem, co może wpędzać w kolejne problemy. Tak właśnie wydarzy się w przypadku Julki, która nie dostrzeże świata dookoła, bo tak zagłębi się w pisanie z tajemniczym chłopakiem. Początkowo Marysia usłyszy, że córka poznała jakąś koleżankę i to z nią wymienia wiadomości i ekscytuje się rozmową. Szybko jednak wyjdzie na jaw, że nastolatka kłamie jak z nut i wcale nie chodzi o żadną przyjaciółkę. 

Córka Marysi w niebezpieczeństwie w 3561 odcinku „Pierwszej miłości”?

Julka narazi się na spore niebezpieczeństwo, a jej kłamstwa wyjdą na jaw. Marysia w 3561 odcinku „Pierwszej miłości” dowie się, że córka udawała, a tak naprawdę nawiązała znajomość z tajemniczym chłopakiem, o którym nikt nic nie wie. Chociaż dziewczyna uprze się, że to nic groźnego, Marysia przerazi się, że po drugiej stronie ekranu może siedzieć ktoś, kto tylko podaje się za nastolatka. Niestety wiele takich historii zdarza się na co dzień, a Marysia postara się uchronić ukochaną córkę przed niebezpieczeństwem. 

W całą sprawę w 3561 odcinku „Pierwszej miłości” wtrąci się Michał, który nie jest biologicznym ojcem Julki, ale ona traktuje go jak swojego tatę. Przez długi czas miała nawet nadzieję, że on i Marysia do siebie wrócą, ale nic na to nie wskazuje. Domański mocno się pogubił i nawyrządzał byłej żonie wiele krzywd. Niemniej jednak, wtrąci się w internetową aferę z udziałem Julki i ostrzeże Marysię, że ma mieć na nią oko i obserwować dziwną fascynację obcym chłopakiem z internetu. Czy Julce faktycznie grozi niebezpieczeństwo? O tym przekonamy się niebawem. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Piotrek odkryje kto zabił Miłkę? Kamil i Filip odbiją porwaną Ankę
Najnowsze