Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3558: Edward zakpi z Piotrka po zabójstwie Miłki. W końcu trafi za kraty? - ZDJĘCIA

2023-02-02 12:22

W 3558 odcinku "Pierwszej miłości" Edward (Marek Siudym) będzie wodził oszalałego z wściekłości Piotrka (Mikołaj Mikołajczak) i zakpi mu prosto w oczy. Każdy wie, że Piotrek po śmierci Miłki (Ilona Wrońska) odchodzi od zmysłów, rzuca kolejne podejrzenia, gubi się w śledztwie i rozpaczliwie pragnie dorwać mordercę. Cwany Edward w 3558 odcinku "Pierwszej miłości" tylko podjudzi chłopaka do działania i jeszcze bardziej wzbudzi w nim chęć zemsty. To on trafi za kraty za zabójstwo? Tropów będzie kilka.

"Pierwsza miłość" odcinek 3558 - środa, 13.02.2023, o godz. 18 w Polsacie

W 3558 odcinku "Pierwszej miłości" Piotrek odwiedzi Edwarda, ale to nie będzie miła wizyta. Policjant za wszelką cenę chce odnaleźć zabójcę Miłki, ale nie da się ukryć, że opętała go chęć zemsty i nie myśli logicznie. Zacznie podejrzewać niemal każdego, w tym ojca Kacpra (Damian Kulec). Zygmunt (Zbigniew Stryj), który dziwnym trafem postanowi ewakuować się z kraju po tym, jak śledztwo nabierze tempa. Młody Nowaczyk wynajmie nawet adwokata, ale czy to wystarczy by odciąć ojca od sprawy? 

Piotrek w 3555 odcinku "Pierwszej miłości" osobiście zagości w domu Edwarda, bo to w nim lokuje największe przypuszczenie co do zabójcy Miłki. W końcu pisarka była w jego domu niedługo przed śmiercią, a nawet miała się tam napić drinka. W tym samym czasie kręciła się tam także Dominika (Aneta Zając), cwana siostra Marysi (Aneta Zając), która też zacznie się obawiać powiązania ze sprawą, więc ukryje się ile może, ale to niewiele da, bo Piotrek ma swoich informatorów. 

Edward zakpi z Piotrka w 3558 odcinku "Pierwszej miłości" 

Oszalały z zemsty Piotrek, kolejny raz zdecyduje się na rozmowę z Edwardem. Trafi na wyrachowanego przeciwnika, bo ojciec Marysi i Dominiki nie pokaże, że się go boi, nie ugnie się, a wręcz przeciwnie, tylko doleje oliwy do ognia. W 3558 odcinku "Pierwszej miłości" policjant zada mu serie pytań, a senior zrobi sobie żarty, podjudzi go do działania, schwytania prawdziwego mordercy i uda, że bawi go cała sprawa. Piotrek oszaleje z wściekłości, bo nie zniesie uczucia, że nie ma w garści mordercy, nie może nikogo wsadzić do więzienia, póki nie zdobędzie twardych dowodów. Póki co porusza się wśród poszlak, a te niestety nie wystarczą. Edward tylko pomnoży jego zdenerwowanie i zagubienie. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Piotrek odkryje kto zabił Miłkę? Kamil i Filip odbiją porwaną Ankę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze