Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3552: Emilka zniknie bez śladu! Zaszokowany Marcin odkryje prawdę w Wadlewie? - ZDJĘCIA

2023-01-16 12:31

W 3552 odcinku "Pierwszej miłości" Emilka (Anna Ilczuk) zniknie bez śladu! Zatroskany Marcin (Przemysław Cypryański) przyjedzie do Wadlewa szukać ukochanej, ale na miejscu zastanie szokującą prawdę. Ukochanej nigdzie nie będzie, nie poinformuje strażaka dokąd i po co wyjeżdża. Wszystko będzie wiązało się z narastającymi problemami kobiety, o których nie powie bliskim. W 3552 odcinku "Pierwszej miłości" Emilka odetnie się od wszystkich, a Marcin z przerażeniem odkryje, że sytuacja staje się naprawdę groźna.

"Pierwsza miłość" odcinek 3552 - piątek, 3.02.2023, o godz. 18 w Polsacie

W 3552 odcinku "Pierwszej miłości" postanowi odwiedzić Emilkę w Wadlewie. Kobieta będzie musiała poświęcić dużo czasu na wizyty w rodzinnej wsi, bo niebawem wyjdzie na jaw, że w fabryce pojawiają się spore problemy, jest problem z pracownikami, a mieszkańcy Wadlewa żyją skandalami i nową członkinią społeczności, Melisą (Aleksandra Szwed). Kłopoty córki Śmiałka (Paweł Okoński) namnożą się, a ona nie przyjmie pomocy. Marcin i Marta (Honorata Witańska) zobaczą, że dzieje się z nią coś złego, bo pewnego razu zachowa się skrajnie odpowiedzialnie i wsiądzie do samochodu po zażyciu leków, które poda jej Bartek (Rafał Kwietniewski), chociaż wcale nie powinna po nich prowadzić. 

Marcin zjawi się w Wadlewie w 3552 odcinku "Pierwszej miłości", ale dowie się, że Emilka zniknęła! 

Marcin postara się dopilnować, żeby ukochanej nie stało się nic złego, postanowi zrobić jej niespodziankę i w 3552 odcinku "Pierwszej miłości" przyjedzie do Wadlewa. Mocno się zdziwi, kiedy na miejscu jej nie zastanie. Kobieta nie poinformuje go gdzie wyjeżdża i że w ogóle ma zamiar to zrobić. Strażak dozna szoku i od razu zdecyduje się porozmawiać ze Śmiałkiem, który zazwyczaj jest wtajemniczony we wszystko, co dzieje się w rodzinnej wsi. Czy razem odkryją tajemnicę zniknięcia kobiety? Emilka będzie miała tak dość wszelkich problemów, że zdecyduje się odciąć nawet od najbliższych? Na te pytania odpowiedź padnie w lutym, w najnowszych odcinkach "Pierwszej miłości". 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Milka nie żyje! Piotrek wyleci z policji i wpadnie w objęcia Marty
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany