Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3532: Miłka nie żyje! Piotrek znajdzie zwłoki kochanki na budowie Weklsera - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2023-01-05 14:37

W 3532 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Piotrek (Mikołaj Mikołajczak) odkryje, że Miłka (Ilona Wrońska) nie żyje. Tajemnicze zaginięcie kochanki Piotrka po wernisażu, na którym podpadła Ewie Weksler (Ewa Garwyluk), wyjaśni się, gdy policjanci z Wrocławia dostaną wezwanie do makabrycznego zdarzenia na jednym z nowo powstających osiedli firmy Karola Wekslera (Karol Strasburger). Właśnie tam w 3532 odcinku "Pierwszej miłości" Piotrek i jego szef Hubert (Rafał Szałajko) znajdą zwłoki zamordowanej kobiety. Czy to będzie Miłka? A jeśli tak, kto zabił pisarkę? Zobacz już teraz ZWIASTUN tych scen z "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3532 - czwartek, 5.01.2023, o godz. 18 w Polsacie

Miłka Szafrańska z "Pierwszej miłości" została zamordowana, a za zabójstwem stoi ktoś, kto szczerze nienawidził pisarki. Wstrząsający wątek tajemniczego morderstwa, w którym będzie więcej pytań niż odpowiedzi zacznie się w 3532 odcinku "Pierwszej miłości". Do Piotrka dotrze, że z jego kochanką mogło stać się coś złego, bo Miłka od kilku dni nie będzie się do niego odzywać. Policjanta zacznie coraz bardziej martwić brak kontaktu z Miłką. - Mogłaby chociaż napisać, żebym spadał! - wyżali się koledze z posterunku.

Jeszcze wtedy w 3532 odcinku "Pierwszej miłości" nie będzie miał pojęcia, że Miłka trafiła w przerażające miejsce, gdzie ktoś potwornie ją skrzywdził. Telefon Szafrańskiej trafił z kolei do lombardu, gdzie zaniósł go jakiś młody chłopak.

Zaniepokojony Piotrek w 3532 odcinku "Pierwszej miłości" postanowi zgłosić zaginięcie Miłki na policji. Postara się zająć myśli pracą. Jego zespół dostaje wezwanie do wstrząsającego zdarzenia na jednym z nowo powstających osiedli firmy Karola Wekslera. Ktoś znajdzie tam zwłoki kobiety. Kiedy Piotrek, Hubert i jeszcze kilku policjantów pojedzie na miejsce, ich oczom ukaże się makabryczny widok. Czy to będzie ciało zabitej Miłki?

Piotrek w 3532 odcinku "Pierwszej miłości" wpadnie w szał. Hubert z trudem powstrzyma go, by nie zrobił czegoś głupiego. Zwłoki kobiety, którą może być Miłka trafią na badania do policyjnego patologa. Dzięki temu uda się ustalić okoliczności śmierci ofiary znalezionej na budowie. Okaże się, że przyczyna nie jest tak oczywista, jak chciano upozorować. Dopiero w 3533 odcinku "Pierwszej miłości" potwierdzi się, że to zamordowana Miłka.

Zespół Huberta spróbuje w 3533 odcinku "Pierwszej miłości" zebrać jak najwięcej dowodów w sprawie zabójstwa. Piotrek zostanie wykluczony ze śledztwa. Stanie się jednym z podejrzanych. Policja postanowi przesłuchać Wekslera, gdyż to właśnie na jego budowie dokonano makabrycznego odkrycia. Poza tym widział Miłkę na wernisażu.

Jeszcze długo w "Pierwszej miłości" nie wyjaśni się kto i dlaczego zabił Miłkę!

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Tajemnicze zaginięcie Miłki. Kochanka Piotrka zginie z rąk Ewy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze