Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3525: Jolka pogrąży Szymona! Lucynka wyciągnie z niej prawdę o romansie z nauczycielem? - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2022-12-20 13:51

Czy w 3525 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Jolka (Justyna Zielska) przyzna się, że kłamała w sprawie romansu z Szymonem (Igor Obłoza), że ukartowała ich romans, by odegrać się na byłym chłopaku Tomku (Oskar Wojciechowski)? Niestety nagrania z monitoringu w siłowni potwierdzą romans Jolki z nauczycielem i nakręcą jeszcze większą aferę wokół skandalu w szkole! Szymon spróbuje się obronić przed oskarżeniami Jolki, ale nikt mu nie uwierzy. Jedynie Lucynka (Delfina Wilkońska) stanie w obronie brata i w 3525 odcinku "Pierwszej miłości" postanowi udowodnić niewinność Szymona. Spotka się z Jolką i wyciągnie z niej prawdę? Sprawdź co się wydarzy i zobacz ZWIASTUN "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3525 - wtorek, 27.12.2022, o godz. 18 w Polsacie

W "Pierwszej miłości" nie było żadnego romansu Jolki z nauczycielem Szymonem, ale sprawy wymkną się spod kontroli po napaści Tomka na rywala. Szaleńczo zazdrosny syn Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) zaatakował "kochanka" Jolki w szkole. Wycelował do niego z pistoletu Marty (Honorata Witańska), który do mieszkania przyniósł Janek (Maciej Mikołajczyk), ale w ostatniej chwili powstrzymał go Fabian (Tomasz Oświeciński). Ojciec Jolki wziął na siebie napaść na Szymona. Kiedy usłyszał, że nauczyciel uwiódł jego nastoletnią córkę, nie zapanował nad emocjami.

Konsekwencje kłamstwa Jolki w kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości" poniosą niemal wszyscy. Tomek dostanie wezwanie na komisariat w sprawie ataku na nauczyciela w szkole, Kinga nie będzie miała pojęcia co tak naprawdę się tam wydarzyło, bo syn nic jej nie powie, a Fabian nadal będzie chronił byłego chłopaka córki. Tak dogadał się z Arturem Kulczyckim (Łukasz Płoszajski).

Afera z romansem Jolki i Szymona w 3524 odcinku "Pierwszej miłości" rozkręci się jeszcze bardziej po emisji w telewizji materiału o skandalu w szkole gastronomicznej. Na próżno Szymon będzie się bronił i przekonywał dyrektora do swojej wersji wydarzeń. Pewna słów brata Lucynka postawi sobie za cel udowodnić jego niewinność. Będzie zdeterminowana nawet do konfrontacji z Jolką!

W 3525 odcinku "Pierwszej miłości" Lucynka odwiedzi Jolkę z prośbą, by powiedziała jej, co zaszło między nią i Szymonem. Wszystko po to, żeby na zawsze wyjaśnić sprawę brata oskarżonego o uwiedzenie uczennicy. Jolka będzie musiała zdecydować, czy ostatecznie pogrążyć Szymona, zniszczyć mu życie i karierę w szkole. Niestety była dziewczyna Tomka dalej będzie brnęła w swoje kłamstwa. Wobec tego Lucynka postanowi zebrać dowody na niewinność Szymona w inny sposób.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Kacper wyzna Marysi miłość. Kłamstwo Jolki w sprawie Szymona wyjdzie na jaw
Najnowsze