Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3495: Julka porwana przez pedofila?! Marysia przypomni sobie koszmar sprzed lat i rozpocznie poszukiwania córki- ZWIASTUN

2022-11-14 12:30

W 3495 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Julka (Dąbrówka Kruk) w drodze do klinki w Legnicy, gdzie leży jej przybrany ojciec Michał (Wojciech Błach), zostanie zaatakowana przez pedofila! Podejrzany mężczyzna będzie śledził córkę Marysi (Aneta Zając) i wyczeka na odpowiedni moment, żeby ją złapać! Co się stanie z Julką? Telefon od przyjaciół z wiadomością o zniknięciu Julki w 3495 odcinku "Pierwszej miłości" sprawi, że Marysia przypomni sobie koszmar sprzed lat, gdy straciła córkę! Zobacz ZWIASTUN kolejnych odcinków "Pierwszej miłości" i przekonaj się czy Julka się odnajdzie.

"Pierwsza miłość" odcinek 3495 - poniedziałek, 14.11.2022, o godz. 18 w Polsacie

Porwanie Julki w 3495 odcinku "Pierwszej miłości" będzie konsekwencją nieodpowiedzialnego wybryku nastoletniej córki Marysi, która postanowi bez zgody i wiedzy matki jechać do Michała do kliniki w Legnicy! W środku dnia, na ulicy Julka zostanie zaczepiona przez podejrzanego mężczyznę, który najpierw będzie długo za nią szedł, a potem złapie dziewczynkę za rękę. Córka Marysi znajdzie się w niebezpieczeństwie, ale na szczęście pedofila spłoszą przechodnie i nie zdoła jej nic zrobić. Mimo to do Domańskiej dotrze wiadomość o zniknięciu Julki.

Zaginięcie Julki w 3495 odcinku "Pierwszej miłości" załamie Marysię

Zaniepokojona Marysia w 3495 odcinku "Pierwszej miłości" poprosi przyjaciół, by pomogli jej w poszukiwaniach córki. Najpierw Kingę zawiadomi, że Julka zniknęła. Bo to po części Tomek (Oskar Wojciechowski) będzie za to odpowiedzialny. Syn Kingi pozwoli bowiem Julce na samotną podróż do Legnicy, nie zważając na to, że może jej się stać coś złego. W jednej chwili w 3495 odcinku "Pierwszej miłości" skończy się romantyczny weekend Marysi i Jakuba Wenerskiego (Przemysław Sadowski), która zacznie się wypłakiwać Kindze, że koszmar sprzed lat powrócił. - Ja nie zniosę tego drugi raz...

Marysia ostatnia dowie się co spotkało Julkę w drodze do Michała

Na szczęście w 3495 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia dowie się, że Julka jest bezpieczna, cała i zdrowa w szpitalu u Michała. Kinga przeprosi Marysię za Tomka, który nie dopilnował Julki w drodze do Legnicy. To właśnie ona powie też Domańskiej, co spotkało Julkę w drodze do kliniki, w której leży Michał, bo córka nie odważy jej się przyznać do tego, że zaczepił ją pedofil. Dla Marysi w 3496 odcinku "Pierwszej miłości" stanie się jasne, że od jakiegoś czasu traci kontakt z Julką. A za wszystkim stoi Michał.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Dramat Marysi. Julka porwana przez pedofila?! Trauma Marty doprowadzi do nagłego wybuchu
Najnowsze