Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3473: Michał wybudzi ze śpiączki i wróci do Marysi? Nie odłączy go od respiratora - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2022-10-11 14:51

W 3473 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Marysia (Aneta Zając) przeżyje szok na widok Michała (Wojciech Błach), całego i zdrowego. Dopiero co ranny po postrzale Michał był w śpiączce, podłączony do respiratora, lekarze uprzedzili Marysię, że jej były mąż wkrótce umrze, bo wyniki badań z dnia na dzień pogarszają coraz bardziej. Niespodziewanie w 3473 odcinku "Pierwszej miłości" Domański stanie w jej mieszkaniu jakby cudownie wyzdrowiał. Wstrząśnięta Marysia zapyta jak to możliwe, że Michał tak nagle się wybudził. On z kolei zada jej pytanie, którego zupełnie nie będzie się spodziewała. To będzie tylko sen Marysi? Zobacz ZWIASTUN "Pierwszej miłości" i przekonaj się o co chodzi.

"Pierwsza miłość" odcinek 3473 - wtorek, 11.10.2022, o godz. 18 w Polsacie

Powrót Michała do życia w 3473 odcinku "Pierwszej miłości", czyli scena, która rozegra się w mieszkaniu Marysi w najmniej spodziewanym momencie, to efekt tego, że ani na chwilę nie przestanie myśleć o byłym mężu. Postrzelony Michał był bliski śmierci, jego serce zatrzymało się podczas dramatycznej akcji ratunkowej, ale ostatecznie przeżył operację. Lekarze z kliniki Grażyny (Grażyna Wolszczak) uprzedzi wszystkich, że stan Domańskiego jest jednak krytyczny. Ostatnie wyniki badań wykazały, że narządy powoli przestają być wydolne, że w zasadzie nie ma już nadziei, że sam odzyska przytomność. Decyzję o odłączeniu go od respiratora ma podjąć Marysia. Taka była ostatnia wola Michała.

To dlatego w 3473 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia będzie w rozterce. Z jednej strony doskonale wie, że Michał nie ma ma większych szans na powrót do życia i sprawności, ale z drugiej ze względu na Julkę (Dąbrówka Kruk) nie będzie gotowa jeszcze na śmierć byłego męża, który był ojcem dla jej córki. Zagubiona Marysia postanowi poradzić się przyjaciółek jaką decyzję w sprawie Michała podjąć - utrzymywać go przy życiu pod aparaturą, czy odłączyć od respiratora. Sytuacja zrobi się dla niej coraz trudniejsza.

Szokiem dla Marysi w 3473 odcinku "Pierwszej miłości" będzie nagła wizyta Michała w jej mieszkaniu! - Pięknie pachniesz... - powie Domański zbliżając się do byłej żony. W jej oczach pojawi się jednak lęk. - Michał, przestraszyłeś mnie!

- Zawsze używałaś świetnych perfum...

- Co ty tu robisz?

- Przyszedłem z tobą porozmawiać...

- Przecież ty byłeś w szpitalu w śpiączce?!

- Właśnie, w śpiączce! Naprawdę chcesz mnie odłączyć? - zapyta Michał i wówczas w 3473 odcinku "Pierwszej miłości" stanie się jasne, że to tylko sen Marysi. Bo Michał cały czas będzie leżał nieprzytomny w szpitalu, nie dając żadnego znaku życia. Do momentu aż w 3474 odcinku "Pierwszej miłości" odwiedzi go Julka. Córka Marysi nie będzie chciała nie odejść od ojczyma na krok, zapowie matce, że nie odpuści w tej sprawie. Nagle Michał poruszy palcami u dłoni.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Artur ucieknie od Sandry po zdradzie! Michał obudzi się ze śpiączki i wróci do Marysi?
Najnowsze