Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3467: Testament Michała wstrząśnie Marysią! Po śmierci Domańskiego wszystko odziedziczy Julka, ale nie tylko - ZWIASTUN

2022-10-04 8:46

W 3467 odcinku serialu "Pierwsza miłość" nie będzie będzie już nadziei, że Michał (Wojciech Błach) przeżyje? Postrzelony przez Izabelę (Olga Bończyk) były mąż Marysi jest podtrzymywany przy życiu przez aparaturę, a rokowania lekarzy będą coraz gorsze. Niespodziewanie Marysia usłyszy od Ewy (Ewa Gawryluk), że Domański zostawił testament, w którym zapisał kto odziedziczy cały majątek po jego śmierci. Na oficjalnym odczytaniu testamentu w 3467 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia dowie się, że zgodnie z ostatnią wolą Michała, to ona ma podjąć decyzję, czy odłączyć go i pozwolić umrzeć. Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" i sprawdź co będzie z Michałem.

"Pierwsza miłość" odcinek 3467 - poniedziałek, 3.10.2022, o godz. 18 w Polsacie

Michał w 3467 odcinku "Pierwszej miłości" wciąż nie będzie dawał żadnych znaków życia! Lekarze cudem uratowali Domańskiego po postrzale, do końca walczyli, żeby ocalić go przed śmiercią i się udało. Izabela nie zdołała zabić Michała, lecz jego stan nie uległ poprawie od wielu dni. Nieprzytomny Michał od operacji jest podłączony do aparatury podtrzymującej życie, oddycha za niego respirator, nawet na chwilę nie otworzył oczu, żeby dać bliskim nadzieję, że z tego wyjdzie.

Czy Marysia w 3467 odcinku "Pierwszej miłości" powie Julce, że Michał nie przeżyje?

Ale mimo to w 3467 odcinku "Pierwszej miłości" Julka (Dąbrówka Kruk) nie straci nadziei, że jej ojciec odzyska świadomość, że wyzdrowieje i będzie tak jak dawniej. Potajemnie odwiedzi go po lekcjach, żeby Michał czuł jej obecność. Marysia zauważy jednak córkę w klinice Grażyny (Grażyna Wolszczak). Wcale nie będzie miała jej za złe, że odwiedza ojca. Tyle tylko, że o Michale zacznie się wypowiadać w czasie przeszłym, jakby już go nie było. Julka zwróci jednak uwadze matce, że jej ojciec żyje i ona wierzy, że jeszcze z tego wyjdzie.

Testament Michała ujawniony w 3467 odcinku "Pierwszej miłości"

Tymczasem Ewa w 3467 odcinku "Pierwszej miłości" zawiadomi Marysię o spotkaniu z prawnikiem Domańskiego w sprawie testamentu, który zostawił Michał.  Przygotował dokument jeszcze przed postrzałem, gdy został bestialsko pobity, trafił do szpitala i myślał nawet, że straci wzrok. Podczas odczytania testamentu Michała w 3467 odcinku "Pierwszej miłości" okaże się, że wszystko co ma zapisał w spadku dzieciom - przybranej córce Julce i synowi Krystianowi (Patryk Pniewski). Zawarł w nim także życzenie, którego Marysia się nie spodziewała, że to właśnie ona ma podjąć decyzję o odłączeniu go od respiratora.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Michał umrze? Marysia i Ewa poznaja treść testamentu Domańskiego!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze