Pierwsza miłość, odcinek 3398: Weronika po stracie dziecka odejdzie od Kacpra! - ZWIASTUN

i

Autor: Youtube Pierwsza miłość, odcinek 3398: Weronika po stracie dziecka odejdzie od Kacpra! - ZWIASTUN

Pierwsza miłość, odcinek 3398: Weronika po stracie dziecka odejdzie od Kacpra! - ZWIASTUN

2022-03-30 8:40

W 3398 odcinku "Pierwsza miłość" cały świat Weroniki (Dominika Kryszczyńska) legnie w gruzach i nie będzie już mogła szczęśliwie planować ślubu i czekać na poród pierwszego dziecka. Kacper (Damian Kulec) cieszy się na myśl, że zostanie ojcem i zapomniał nawet o dziwnej i zawiłej relacji z Marysią (Aneta Zając). Wygląda jednak na to, że w 3398 odcinku "Pierwsza miłość" Weronika odejdzie od ukochanego i zostawi go z niczym. Nie poradzi sobie ze stratą dziecka, a Izabela (Olga Bończyk) zrobi wszystko, byle tylko ukryć fakt, że syn nie doczeka się syna lub córki.

"Pierwsza miłość" odcinek 3398 - czwartek, 31.03.2022, o godz. 18 w Polsacie

W 3398 odcinku "Pierwsza miłość" Weronika będzie załamana, bo z jej planów na przyszłość niewiele zostanie. Miał być ślub i szczęśliwe życie u boku Kacpra, a to wszystko okaże się nieprawdą. Kobieta już w 3397 odcinku "Pierwsza miłość" będzie odczuwała bule brzucha i będzie wiadomo, że coś jest nie tak. Kacper nie bardzo to jednak zauważy i wczuje się w rolę przyszłego taty. Kupi nawet pierwsze prezenty da maluszka, które okażą się bezużyteczne.

To Izabela znów namiesza w życiu syna, bo przecież to właśnie za jej sprawą młody lekarz zapomniał o Marysi i skupił się na Weronice. Kiedy okaże się, że kobieta straciła dziecko, seniorka każe jej kłamać, że nadal jest w ciąży! Weronika nie wytrzyma tak dużego obciążenia psychicznego, stanie się nieszczęśliwa i nie będzie wiedziała, co dalej robić. Jak można zauważyć w najnowszym zwiastunie "Pierwsza miłość" kobieta postanowi odejść od Kacpra i dać mu możliwość ułożenia sobie życia bez niej, na nowo. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1652: Makabryczny wypadek Franki! Samochód, w którym będzie żona Pawła zmiażdży ciężarówka - ZDJĘCIA

W 3398 odcinku "Pierwsza miłość" Weronika będzie się bała o swój dalszy los i związek z Kacprem. Będzie cierpiała, ale Izabela cały czas będzie doradzała jej, że powiedzenie prawdy o stracie dziecka to oznaka zerwanych zaręczyn. Matka lekarza wystraszy się, że ten znów poleci do Marysi. Jak wiadomo, Izabela nie chce, by syn zbliżał się do Domańskiej, bo ma wspólną przeszłość z Edwardem (Marek Siudym), jej ojcem. Mieli romans w przeszłości, więc krążą pogłoski, że Kacper to syn Edwarda, co oznaczałoby, że byłby przyrodnim bratem Marysi.

W nadchodzących odcinkach "Pierwsza miłość" Weronika powie Kacprowi, że to koniec. - Przykro mi, czeka cię trudna rozmowa - powie ze łzami w oczach. Młody lekarz będzie próbował skontaktować się z narzeczoną, ale bez skutku. Nie będzie rozumiał, co się właściwie dzieje. Wkrótce w "Pierwsza miłość" wyjaśni się wielkie nieporozumienie w relacji Kacpra i Weroniki i Izabeli i Edwarda.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1654: Serce Budzyńskiego po zdradzie nie wytrzyma! Rogowski będzie musiał go ratować

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Weronika straci dziecko Kacpra. Edward dowie się, że umiera
Najnowsze