Pierwsza miłość, odcinek 3391: Artur zobaczy Dorotę w ciąży i dostanie zawału serca - ZWIASTUN

i

Autor: Pierwsza miłość Youtube Pierwsza miłość, odcinek 3391: Artur zobaczy Dorotę w ciąży i dostanie zawału serca - ZWIASTUN

Pierwsza miłość, odcinek 3391: Artur zobaczy Dorotę w ciąży i dostanie zawału serca - ZWIASTUN

2022-03-21 14:55

W 3391 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Dorota (Magdalena Wróbel) powie Arturowi (Łukasz Płoszajski) o ciąży! Kilka miesięcy po rozstaniu Kulczycki zobaczy byłą kochankę z ciążowym brzuchem, tuż przed porodem i w jednej chwili wszystko stanie się jasne. Silne emocje zrobią swoje i przejęty Artur w 3391 odcinku "Pierwszej miłości" dostanie ataku serca. Nagle zabraknie mu tchu, chwyci się za klatkę piersiową pewny, że to zawał. Wiadomość o dziecku omal nie zabije Artura, a do dopiero początek nieszczęść byłej pary. Zobaczcie ZWIASTUN nadchodzących odcinków "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3391 - wtorek, 22.03.2022, o godz. 18 w Polsacie

Ciąża Doroty w 3391 odcinku "Pierwszej miłości" przestanie być tajemnicą, a Artur jako ostatni dowie się, że będzie ojcem! Bo przecież o dziecku Kulczyckiego wiedzą już nie tylko przyjaciele Doroty, Lucynka (Delfina Wilkońska) i Kaśka (Misiek Koterski), ale także Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), była żona Artura i jej obecny mąż Janek (Maciej Mikołajczyk). Ponieważ do porodu zostanie zaledwie parę dni i w 3391 odcinku "Pierwszej miłości" Lucynka zaplanuje dla Doroty niespodziankę - niezapowiedziany baby shower - nie będzie już chwili do stracenia, by Kulczycki poznał prawdę o ciąży. Zbyt długo Dorota ukrywała przed byłym kochankiem faktem, że spodziewa się jego dziecka.

Nie przegap: Pierwsza miłość, odcinek 3397: Dorota i Artur po narodzinach Tosi nie wrócą do siebie! Kulczycki nie wychowa własnej córki - ZDJĘCIA

Właśnie z takim zamiarem w 3391 odcinku "Pierwszej miłości" Dorota zjawi się w Barbarianie, gdzie spotka się z Arturem. Zanim w ogóle wydobędzie z siebie choćby słowo odsłoni płaszcza i pokaże mu ciążowy brzuch. Dodatkowy komentarz będzie zbędny, a Artur nerwowo zamruga oczami i z wrażenia odbierze mu mowę. Po chwili poczuje ucisk w sercu. Ból będzie tak silny, że Kulczycki uzna, że to zawał serca.

Zanim Dorota w 3391 odcinku "Pierwszej miłości" zdąży mu cokolwiek wyjaśnić będzie musiała wezwać karetkę do Artura. O dalszej rozmowie czy przeprosinach nie będzie już mowy. Kulczycki odwróci wzrok kiedy Dorota zbliży się do niego, gdy ratownicy będą go wynosić na noszach z baru. Tajemnica ciąży Doroty będzie dla niego tak potężnym ciosem, że poczuje się oszukany jak nigdy w życiu. Kulczyki do razu trafi do szpitala, gdzie przejdzie badania, które potwierdzą problemy z sercem.

Sprawdź też: Pierwsza miłość, odcinek 3398: Weronika straci dziecko Kacpra, ale w zmowie z Izabelą nie powie mu o poronieniu - ZDJĘCIA

Dopiero w 3392 odcinku "Pierwszej miłości" Dorota odwiedzi Artura w szpitalu, by przeprosić za tak długie ukrywanie ciąży. Nie będzie jednak miała nic na swoje usprawiedliwienie. Oprócz tego, że ich związek był pomyłką i nie wiedziała dla nich żadnych szans, by mogli być razem. Nawet ze względu na dziecko. Przy okazji Dorota wspomni o ogromnym ryzyku, że dziecko urodzi się chore, z jakąś nieuleczalną wadą genetyczną. W tych trudnych chwilach przy Arturze będzie także najbliższy przyjaciel Bartek (Rafał Kwietniewski).

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Artur dowie się o ciąży Doroty tuż przed porodem
Najnowsze