Pierwsza miłość, odcinek 3352: Ostatnia prośba Kacpra do Marysi. Weronika nie odpuści ukochanemu

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3352: Ostatnia prośba Kacpra do Marysi. Weronika nie odpuści ukochanemu

Pierwsza miłość, odcinek 3352: Ostatnia prośba Kacpra do Marysi. Weronika nie odpuści ukochanemu

2022-01-06 10:17

W 3352 odcinku "Pierwsza miłość" Kacper (Damian Kulec) skieruje do Marysi (Aneta Zając) ostatnią prośbę, co będzie niewyobrażalnie trudne. Lekarz i Weronika (Dominika Kryszczyńska) postanowią znów wyjechać do Stanów, a blond piękność dopnie szczegóły na ostatni guzik. Niestety jej entuzjazmu nie podzieli Kacper, który uda się na spotkanie z Marysią. Domańska nie będzie się spodziewała, że lekarz ma wobec niej zamiary i poprosi ją o sporą przysługę, zanim odjedzie z Weroniką za granicę.

"Pierwsza miłość" odcinek 3341 - wtorek, 11.01.2022, o godz. 18 w Polsacie

W 3352 odcinku "Pierwsza miłość" Kacper i Weronika będą coraz bliżej wyjazdu do Stanów. Widzowie serialu mogą się nieco zdziwić, bo lekarz całkiem niedawno wrócił zza granicy, a znów się tam wybierze. Tym razem nie sam, bo w 3352 odcinku "Pierwsza miłość" towarzyszyć mu będzie Weronika, która zakochała się w przystojnym lekarzu. Za tym związkiem są również rodzince mężczyzny, którzy zachwycą się ewentualną przyszłą synową. To oni zaczną namawiać syna na poważne kroki względem blond piękności. Jedynie Marysia będzie stała z boku i patrzyła jak jej miejsce u boku Kacpra zajmuje inna kobieta. Niespełniona miłość ukłuje ją w serce, ale zrobi dobrą minę do złej gry. Kacper nie da o sobie jednak zapomnieć. 

Przeczytaj: Byli kochankami w M jak miłość, a teraz po latach Mikołaj Roznerski i Marta Juras znów pokazali się razem! Nigdzie nie było Adriany Kalskiej - ZDJĘCIA

W 3352 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia i Kacper szczerze ze sobą porozmawiają i okaże się, że mężczyzna ma dla Domańskiej zadanie. Poprosi ją o to, by podczas jego pobytu w Stanach, ona zajęła się pewną pacjentką, której razem pomagali. Przy okazji w 3352 odcinku "Pierwsza miłość" wyjdzie na jaw, że to Weronika naciska na wyjazd i wszystko już dokładnie zaplanowała. Okaże się, że młody lekarz wcale nie jest wielce chętny na ponowne opuszczenie kraju i bynajmniej nie chodzi o tęsknotę za ojczyzną.  

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1627: Marcin zdradzi Izę? Chodakowska będzie musiała ostro wkroczyć - ZDJĘCIA

W 3352 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia nie bardzo będzie wiedziała jak skomentować rozterki niedoszłego partnera. Cała sytuacja się mocno skomplikuje, ale kobieta nie chce przecież rozbijać związku i wchodzić między lekarza a Weronikę. Marysia obieca jednak Kacprowi, że da radę zaopiekować się ich wspólną pacjentką i jest w stanie to zrobić. Jeśli zaś chodzi o uczucia, ich nie da się tak łatwo zwalczyć. 

Pierwsza miłość, ZWIASTUN odcinków 3331-3335: Marsya poznaje nową dziewczynę Kacpra, a związek Emilki i Bartka wisi na włosku
Najnowsze