Pierwsza miłość odc. 3294. Michał (Wojciech Błach), Kasia (Sylwia Nowak)

i

Autor: YouTube Pierwsza miłość odc. 3294. Michał (Wojciech Błach), Kasia (Sylwia Nowak)

Pierwsza miłość, odcinek 3294 - opis, streszczenie: Michał podrywa w barze studentkę Kasię - ZWIASTUN

2021-11-02 16:03

"Pierwsza miłość" odcinek 3294 we wtorek, 2.11.2021, o godz. 18. "Pierwsza miłość" odcinek 3294 streszczenie - Grażynę dopadają wątpliwości czy Michał jest jej wierny. Tymczasem Domański chwali się Arturowi nowym samochodem i zaprasza go na wspólne świętowanie do Barbariana. Na miejscu Michałowi wpada w oko studentka Kasia, którą postanawia zabrać na przejażdżkę.

Kasia to ambitna i pewna siebie studentka architektury. Nieoczekiwanie spotyka na swojej drodze Michała Domańskiego, który oferuje jej pomoc w napisaniu pracy zaliczeniowej. Wspólny wieczór kończy się dla nich w zaskakujący, wręcz dramatyczny sposób. Przekonamy się o tym we wtorek 2 listopada w kolejnym odcinku „Pierwszej miłości”.

Piotrek nigdzie nie może znaleźć informacji na temat Kai i wciąż ostrzega przed nią ukochaną. Kaja zabiera Melkę do jubilera, gdzie kupuje jej drogi prezent. Wiktorię zaskakują mieszkańcy Wadlewa, którzy wpadają do jej domu i próbują zabrać meble oraz sprzęty. Domyśla się, że to kolejna złośliwość nowej sąsiadki. Olek i Franciszek mają dość przepychanek swoich żon. 

Najnowsze