Pierwsza miłość, odcinek 3258 - opis, streszczenie: Marta nie chce dłużej być z Lubomirem

2021-09-10 11:05
Pierwsza miłość odc. 3258. Marta (Honorata Witańska), Lubomir (Marcin Januszkiewicz)
Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość odc. 3258. Marta (Honorata Witańska), Lubomir (Marcin Januszkiewicz)

"Pierwsza miłość" odcinek 3258 w piątek, 10.09.2021, o godz. 18. "Pierwsza miłość" odcinek 3258 streszczenie - Po rozmowie z Emilką Marta uświadamia sobie, że z Lubkiem łączy ją tylko seks. Kobieta nie traktuje go jako partnera na życie i nie zamierza się bardziej angażować. Lubomir ma jednak inną wizję ich związku, zamierza przedstawić ją swoim rodzicom.

Grażyna jest zdecydowana zwolnić Marysię, jednak Wenerski przestrzega ją przed tym. By uniemożliwić kontakt wrogim sobie kobietom, zamierza zatrudnić Marysię w swoim zespole.

Magda jest załamana po rozmowie z Natalią. Nie przyznaje się jednak Mikserowi, że coś ją gnębi, udając, że ma migrenę. Następnego dnia nie może się skupić na pracy. Reżyserka nie jest z niej zadowolona.

Pierwsza miłość, odcinek 3258: Marta (Honorata Witańska), Emilka (Anna Ilczuk)
Autor: ATM Group Pierwsza miłość, odcinek 3258: Marta (Honorata Witańska), Emilka (Anna Ilczuk)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze