Pierwsza miłość, odcinek 3255, Artur (Łukasz Płoszajski), Dorota (Magdalena Wróbel)

i

Autor: ATM Group Pierwsza miłość, odcinek 3255, Artur (Łukasz Płoszajski), Dorota (Magdalena Wróbel)

Pierwsza miłość, odcinek 3255 - opis, streszczenie: Dorota wprowadza się do Artura

2021-09-07 16:03

"Pierwsza miłość" odcinek 3255 we wtorek, 7.09.2021, o godz. 18. "Pierwsza miłość" odcinek 3255 streszczenie - Relacja Artura (Łukasz Płoszajski) i Doroty (Magdalena Wróbel) nabiera rumieńców! Chociaż wydaje się, że oboje nie mogliby wytrzymać w rodzinnej nudzie, bo są zbyt niezależni, to jednak wchodzą na kolejny poziom! W mieszkaniu Doroty jest awaria ogrzewania. Artur chce jej wynająć hotel. Natomiast Kinga uważa, że powinien zaprosić dziewczynę do siebie! Artur pomimo oporów dorabia Dorocie klucze i zdobywa się na romantyczny gest!

Dorota stara się być przykładną współlokatorką, jednak Garet daje Arturowi popalić. Pies niszczy jego eleganckie buty, a sąsiadów dręczy nieustannym wyciem.

Piotrek, który przyczynił się do aresztowania pasera, jest gwiazdą komisariatu. Chłopak postanawia wykorzystać dobrą passę. Gdy zauważa mężczyznę, zdejmującego blokadę z koła samochodu, interweniuje. W potencjalnym złodzieju rozpoznaje Białego, człowieka, który włamał się do mieszkania Kingi.

Dominika szantażuje wójta. Grozi, że ujawni jego nielegalne interesy, jeśli nie zgodzi się na budowę fabryki w Nowosiółkach. Mężczyzna postanawia pozbyć się szantażystki.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze