Pierwsza miłość, odcinek 3127: Marysia wróci z Julką z USA. Zostawi Michała i córkę dla niebezpiecznej akcji - ZWIASTUN

i

Autor: ipla.tv Pierwsza miłość, odcinek 3127: Marysia wróci z Julką z USA. Zostawi Michała i córkę dla niebezpiecznej akcji - ZWIASTUN

Pierwsza miłość, odcinek 3127: Marysia wróci z Julką z USA. Zostawi Michała i córkę dla niebezpiecznej akcji - ZWIASTUN

2020-12-07 14:27

Powrót Marysi (Aneta Zając) i Julki (Łucja Kawczak) z serialu "Pierwsza miłość" w 3127 odcinku zbiegnie się w czasie z dramatycznymi wydarzeniami. Wszyscy będą się cieszyli z tego, że córka Marysi wyzdrowiała i nie umrze, ale tę radość zmąci fakt, że Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) jest w żałobie po śmierci Janka (Maciej Mikołajczyk). Nikt oprócz niej nie będzie wierzył, że Janek żyje i potrzebuje pomocy w Naddniestrzu. Ze względu na Kingę w 3127 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia podejmie się niebezpiecznej misji. Zostawi Julkę i Michała (Wojciech Błach). Zobaczcie ZWIASTUN!

"Pierwsza miłość" odcinek 3127 - poniedziałek, 7.12.2020, o godz. 18 w Polsacie

Marysia i Julka w 3127 odcinku "Pierwszej miłości" wrócą do Wrocławia po długim pobycie w Stanach Zjednoczonych. Córka Domańskiej będzie już zupełnie zdrowa. Po operacji i terapii amerykańskim lekarzom udało się wyleczyć Julkę ze śmiertelnej choroby - zaniku mięśni. Ich powrót do Polski i do rodziny będzie dla wszystkich okazję do wielkiego świętowania. Ale niestety to szczęście zakłóci tragedia Kingi, która nie da sobie wmówić, że Janek nie żyje.

Zdesperowana Kulczycka w 3127 odcinku "Pierwszej miłości" będzie bliska postradania zmysłów. Do tego stopnia, że niespecjalnie ucieszy się, że Marysia i Julka są już w domu, całe i zdrowe. Myślami stale będzie przy Janku. Chwytając się ostatniej nadziei na odnalezienie ukochanego żywego, łańcuszka, który mu podarowała, a którego nie było w rzeczach "zabitego" dziennikarza, podejmie decyzję, by jechać do Naddniestrza i szukać Janka na własną rękę!

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3140: Emilka upokorzona. Bartek oświadczy się Wandzie, a ona załamie się na randce z Marcinem - ZDJĘCIA

Szaleństwo Kingi w 3127 odcinku "Pierwszej miłości" zaniepokoi Teresę (Ewa Skibińska) i Artura (Łukasz Płoszajski), którzy zabronią jej ruszyć w ten zagrożony wojnę region Mołdawii. Ze względu na dzieci, które mogą stracić matkę! Wtedy niespodziewanie Marysia postanowi towarzyszyć Kingę w tej samobójczej wyprawie. Postawi przed faktem dokonanym Michała, który nie zdąży się nacieszyć z powrotu żony. Zostawi nie tylko jego, ale także Julkę, która dopiero co wyszła cudem ze śmiertelnej choroby.

Między Domańskimi w 3127 odcinku "Pierwszej miłości" dojdzie do ostrej kłótni. - Mam nadzieję, że wybiliście Kindze z głowy ten durny pomysł z wyjazdem? - Michał nie uwierzy, że Kinga ryzykuje własne życie dla Janka. Nagle Marysia przekaże mu, co postanowiła.  - Tak jakby... Jedzie, ale nie sama... - Z kim?- Ze mną!- Nie! Nie zgadzam się!- Ale ja muszę ją przypilnować!- Dlaczego? To jest dorosła kobieta!- Ale sprawy Kingi to są również moje sprawy. Ona teraz zachowuje się nieracjonalnie, bo jest zakochana. I zrobi wszystko, żeby go znaleźć. Tak samo jak my zrobiliśmy wszystko dla Julki... - wyjaśni mężowi Marysia w 3127 odcinku "Pierwszej miłości".

Nie przegap: Pierwsza miłość, odcinek 3133: Janek wróci z Mołdawii w fatalnym stanie! Wyzna Kindze wstrząsającą tajemnicę

Jej tłumaczenia w 3127 odcinku "Pierwszej miłości" nie przekonają jednak Michała. - Nie porównuj tej sytuacji! To jest co innego! Julka to jest nasza córka, była chora! A Janek sam się pchał w niebezpieczne rejony! Marysia najprawdopodobniej on nie żyje...- Właśnie tym bardziej muszę być wtedy przy Kindze...- Ja nie mam nic do gadania?- Przepraszam... - doda Marysia, nie przyjmując do wiadomości sprzeciwu męża.

Pierwsza miłość odc. 3127: Marysia (Aneta Zając), Julka (Łucja Kawczak), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz)

i

Autor: ipla.tv Pierwsza miłość odc. 3127: Marysia (Aneta Zając), Julka (Łucja Kawczak), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz)
Pierwsza miłość odc. 3127: Marysia (Aneta Zając), Michał (Wojciech Błach)

i

Autor: ipla.tv Pierwsza miłość odc. 3127: Marysia (Aneta Zając), Michał (Wojciech Błach)
Najnowsze