Pierwsza miłość, odcinek 3126: Kinga dostanie rzeczy zmarłego Janka! Zauważy jeden ważny szczegół - ZWIASTUN

i

Autor: ipla.tv Pierwsza miłość, odcinek 3126: Kinga dostanie rzeczy zmarłego Janka! Zauważy jeden ważny szczegół - ZWIASTUN

Pierwsza miłość, odcinek 3126: Kinga dostanie rzeczy zmarłego Janka! Zauważy jeden ważny szczegół - ZWIASTUN

2020-12-04 14:29

Janek (Maciej Mikołajczyk) z serialu "Pierwsza miłość" przeżył wybuch w schronie terrorystów w Naddniestrzu, cudem uciekł i ostatkiem sił dotarł do jakieś wioski. Nie wiadomo jednak czy Janek dalej żyje! Takiej pewności w 3126 odcinku "Pierwszej miłości" nie będzie też miała Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), której urzędnicy z ambasady wmówią, że znaleziono ślady DNA Janka wśród szczątków ofiar eksplozji. Kulczycka w 3126 odcinku "Pierwszej miłości" dostanie też rzeczy zabitego Janka. Wśród pamiątek po zmarłym nie będzie jednej, szczególnie ważnej. To dla niej znak!

"Pierwsza miłość" odcinek 3126 - piątek, 4.12.2020, o godz. 18 w Polsacie

Śmierć Janka w "Pierwszej miłości" będzie tak bolesna dla Kingi, że nie pogodzi się z odejściem ukochanego. Mimo, że polskie władze, przedstawiciele MSZ i ambasady w Mołdawii będą ją przekonywać, że Janek jest jedną z ofiar wybuchu w schronie porywaczy z Naddniestrza. Do eksplozji doszło kiedy antyterroryści próbowali odbić zakładników. Śledztwo na miejscu krwawej masakry wykazało obecność śladów DNA Janka.

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3127: Janek żyje! Trafi do szpitala jako anonimowy pacjent. Kinga go nie znajdzie?

W 3126 odcinku "Pierwszej miłości" Kingę odwiedzi urzędnik z MSZ, Radecki (Rafał Kronenberger), który przekaże jej rzeczy ukochanego, znalezione w hotelu gdzie był tuż przed porwaniem i makabryczną śmiercią. Portfel z legitymacją dziennikarską, kilka ubrań i prywatnych drobiazgów. To zupełnie załamie Kingę, która po stracie kochanka będzie kłębkiem nerwów.

- Te rzeczy to właściwie ostateczny dowód na to, że Janek nie żyje... Proszę wybaczyć mojej córce, dla niej to jest strasznie trudne... - przyzna Teresa (Ewa Skibińska), która w 3126 odcinku "Pierwszej miłości" będzie patrzyła jak Kinga cierpi.

Ale najgorsze nadejdzie, kiedy Radecki wręczy jej zdjęcia ze schronu, leśnej ziemianki, gdzie zginął Janek. Na ścianie będzie tam napis: "Przepraszam cię Kinga". To ostatnia wiadomość Janka dla ukochanej.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Kinga wpadnie w obłęd po śmierci Janka. Nie uwierzy, że kochanek nie żyje

Pogrążona w żałobie Kinga w 3126 odcinku "Pierwszej miłości" nadal będzie się jednak łudziła, że Janek jakimś cudem przeżył. Nagle zorientuje się, że w jego rzeczach czegoś brakuje. - Nie ma łańcuszka... Dałam mu przed samym wyjazdem, na szczęście!- Może został w hotelu albo ktoś go... - zauważy trzeźwo Teresa. - Nie! Miał go nigdy nie ściągać!- Kinga tam była szarpanina, ktoś mu to zerwał!- Oj mamo, to znaleźliby ten łańcuszek w innych rzeczach! - Kinga będzie chwytała się ostatniej nadziei. 

Nie przegap: Pierwsza miłość, odcinek 3130: Książę Alejandro oświadczy się Kalinie. Dla niej Hiszpan odwoła ślub!

O zagubionym łańcuszku Janka w 3126 odcinku "Pierwszej miłości" powiadomi od razu Radeckiego. Wyśle mu także zdjęcie cennej pamiątki. - Napisał, że nie znaleźli łańcuszka. Artur miał rację, powiedział, że będę miała przeczucie, że będę wiedziała... Janek żyje, ja jestem tego pewna! - przyzna uszczęśliwiona Kinga.

Pierwsza miłość odc. 3126. Wiadomość Janka do Kingi

i

Autor: ipla.tv Pierwsza miłość odc. 3126. Wiadomość Janka do Kingi
Pierwsza miłość odc. 3126. Teresa (Ewa Skibińska), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz)

i

Autor: ipla.tv Pierwsza miłość odc. 3126. Teresa (Ewa Skibińska), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze