Pierwsza miłość, odcinek 3127: Janek żyje! Trafi do szpitala jako anonimowy pacjent. Kinga go nie znajdzie?

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3127: Janek żyje! Trafi do szpitala jako anonimowy pacjent. Kinga go nie znajdzie?

Pierwsza miłość, odcinek 3127: Janek żyje! Trafi do szpitala jako anonimowy pacjent. Kinga go nie znajdzie?

2020-12-02 15:16

W 3127 odcinku "Pierwszej miłości" okaże się, że Janek (Maciej Mikołajczyk) przeżył katastrofalny wybuch w Mołdawii! Niestety zrozpaczona Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) się o tym nie dowie. Dostanie informację, że nie ma możliwości, aby Janek przeżył, skoro znaleziono na miejscu jego materiał DNA. Kinga nie straci jednak nadziei i słusznie, bo poturbowany i ledwo żywy Janek trafi do mołdawskiego szpitala jako anonimowy pacjent. W 3127 odcinku "Pierwszej miłości" nikt nie będzie w stanie zweryfikować jego tożsamości. Czy ktokolwiek udzielu mu pomocy?

"Pierwsza miłość" odcinek 3127 - wtorek, 8.12.2020, o godz. 18 w Polsacie

W 3127 odcinku "Pierwszej miłości" Kinga nie straci nadziei, że jej partner żyje, chociaż trudno będzie uwierzyć w to, że przeżył śmiercionośny wybuch w bunkrze. Wszystko zaczęło się od decyzji Janka o opuszczeniu kraju i wyjechaniu do Mołdawii. Już na samym początku pobytu został porwany przez bandytów w celach okupu. Zamknęli go w specjalnym bunkrze, który stanowił więzienie. Szybko okaże się, że porywacze nie przewidzą wybuchu, który miał pochłonąć Janka. W 3127 odcinku "Pierwszej miłości" okaże się, że jakimś cudem przeżyje. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3140: Bartek oświadczy się Wandzie pod przymusem? Upokorzy ją na oczach wszystkich!

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Kinga wpadnie w obłęd po śmierci Janka. Nie uwierzy, że kochanek nie żyje

W 3127 odcinku "Pierwszej miłości" do mołdawskiego szpitala zostanie przywieziony anonimowy pacjent. Nikt nie będzie wiedział kim jest mężczyzna. Tamtejsza służba zdrowia okaże się działać nieco inaczej nić chociażby w Polsce. Istnieje zatem duża możliwość, że Janek nie otrzyma należytej pomocy, w związku z tym, że nawet nie wiadomo kim jest. Tymczasem Kinga, wbrew wszelkim doniesieniom, będzie uparcie trwać przy swoim - jej ukochany żyje.

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3134: Marysia ukryje przed Michałem, co jej ojciec Edward zrobił Julce

W 3127 odcinku "Pierwszej miłości" odnalezienie Janka (pomimo że przeżył) może okazać się bardzo trudne. Przepływ informacji między Polską a Mołdawią nie jest wcale taki prosty. Janek będzie jednak walczył do końca i spróbuje się uratować oraz skontaktować z partnerką. W 3127 odcinku "Pierwszej miłości" dojdzie do przełomu, bo wiele osób uśmierciło już Janka, nie dając mu szans na przeżycie w śmiercionośnym wybuchu.

Najnowsze