Pierwsza miłość, odcinek 3122: Kinga wpadnie w obłęd! Nie uwierzy, że Janek nie żyje dopóki nie zobaczy ciała - ZWIASTUN

i

Autor: ipla.tv Pierwsza miłość, odcinek 3122: Kinga wpadnie w obłęd! Nie uwierzy, że Janek nie żyje dopóki nie zobaczy ciała - ZWIASTUN

Pierwsza miłość, odcinek 3122: Kinga wpadnie w obłęd! Nie uwierzy, że Janek nie żyje dopóki nie zobaczy ciała - ZWIASTUN

2020-11-30 12:42

Janek (Maciej Mikołajczyk) z serialu "Pierwsza miłość" zginął w wybuchu w schronie podczas akcji antyterrorystów w Naddniestrzu? Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) w 3122 odcinku "Pierwszej miłości" nie przyjmie do wiadomości śmierci Janka. Choć urzędnik z ambasady wyjaśni Kulczyckiej, że dziennikarz nie miał szans na przeżycie, to nie znajdą jego ciało wśród szczątków ofiar. Kiedy jednak Kinga usłyszy w telewizji relację dziennikarzy z Rosji o tragicznej w skutkach próbie odbicia zakładników, zupełnie się załamie i wpadnie w histerię. Zobaczcie ZWIASTUN "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3122 - poniedziałek, 30.11.2020, o godz. 18 w Polsacie

Co się stało z Jankiem w "Pierwszej miłości"? Czy jakiś cudem przeżył wybuch w schronie gdzie ukrywali go oraz fotografa Tadka (Paweł Iwanicki) bojówkarze z Naddniestrza - Czato (Ali Bahrudinov) i jego ludzie? W 3122 odcinku "Pierwszej miłości" urzędnik z ambasady, Radecki (Rafał Kronenberger), uprzedzi Kingę, że nie ma najmniejszych szans na to, że Janek nie zginął, że nie ma go wśród ofiar eksplozji. Podczas próby odbicia zakładników, terroryści wysadzili wszystko w powietrze. Wśród ofiar, oprócz bandytów, będą także porwani dziennikarze z Polski.

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3133: Janek wróci z Mołdawii w fatalnym stanie! Wyzna Kindze wstrząsającą tajemnicę

Kulczycka w 3122 odcinku "Pierwszej miłości" będzie w tak fatalnym stanie psychicznym, że nie trafią do niej żadne racjonalne argumenty. - Janek przeżył wiele wojen. Radził sobie, uciekał. Jestem pewna, on żyje... Nawet Teresa (Ewa Skibińska) nie zdoła dotrzeć do córki i przekonać jej, że powinna być gotowa na najgorsze.- Kinga, bardzo mi przykro...- Niepotrzebnie. Oni mają tylko jakieś raporty, niezidentyfikowane szczątki. Dopóki nie zobaczą ciała Janka, nie uwierzę, że zginął...- Tak, trzeba wierzyć. Masz rację... -przyzna Teresa w 3122 odcinku "Pierwszej miłości", widząc jak źle jest z Kingą.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Kinga wpadnie w obłęd po śmierci Janka. Nie uwierzy, że kochanek nie żyje

Wieści o krwawej maskarze w Naddniestrzu i śmierci Janka w 3122 odcinku "Pierwszej miłości" dotrą do innych dziennikarzy, którzy będą koczować pod domem Kingi, by przeprowadzić z nią wywiad. Zrozpaczona Kulczycka w ostrych słowach przepędzi żądnych sensacji reporterów. Jednej z dziennikarek wypomni, że nie puściła w telewizji materiału o porwaniu Janku, kiedy jeszcze można go było uratować.

Nie przegap: Pierwsza miłość, odcinek 3133: Koszmar Julki po operacji w USA. Córka Marysi nigdy nie wróci do normalności

Ale najgorsze przyjdzie kiedy Melka w 3122 odcinku "Pierwszej miłości" odwiedzi Kingę, żeby uprzedzić ją o reportażu w rosyjskiej telewizji z miejsca tragedii. Nie będzie już żadnych wątpliwości, że nikt nie przeżył wybuchu w schronie bojówkarzy. Władze w Mołdawii przeprowadzać sekcje zwłok i badania DNA, by zidentyfikować ofiary. - Dopiero będą robić badania... - powie ze łzami w oczach Kinga. - Taki wybuch, kto by to przeżył... - oceni trzeźwo Teresa.

A wtedy Kinga w 3122 odcinku "Pierwszej miłości" wpadnie w szał. - Dopiero będą robić badania! Janka tam nie było! Jeszcze nic nie wiadomo! Mam was dosyć! Tylko ja wierzę, że Jankowi nic nie jest?! Wybiegnie z domu i takim amoku będzie się błąkać po mieście.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze