Pierwsza miłość, odcinek 3130: Książę Alejandro oświadczy się Kalinie. Dla niej Hiszpan odwoła ślub!

i

Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość, odcinek 3130: Książę Alejandro oświadczy się Kalinie. Dla niej Hiszpan odwoła ślub!

Pierwsza miłość, odcinek 3130: Książę Alejandro oświadczy się Kalinie. Dla niej Hiszpan odwoła ślub! ZWIASTUN

2020-12-03 12:02

Kalina (Magdalena Wieczorek) z serialu "Pierwsza miłość" zostanie żoną księcia Alejandro (Maciej Maciejewski)? Co prawda Domańska nie ma jeszcze rozwodu z Krystianem (Patryk Pniewski), ale to nie przeszkodzi hiszpańskiemu arystokracie, by w 3130 odcinku "Pierwszej miłości" się jej oświadczyć! Nie dość, że Alejandro odwoła ślub z Adelą (Maryla Morydz), to jeszcze nagle wyzna Kalinie, że to ją kocha naprawdę. Jaka będzie jej reakcja?

"Pierwsza miłość" odcinek 3130 - czwartek, 10.12.2020, o godz. 18 w Polsacie

Oświadczyny i odwołany ślub w "Pierwszej miłości"! Przyjaźń Kaliny i księcia Alejandro z czasem przerodzi się w coś więcej. Kiedy Hiszpan zachoruje, to Kalina otoczy go troskliwą opieką. Weźmie nawet wolne w pracy, żeby doglądać księcia, który zatrzyma się u siebie w mieszkaniu. Wspólnie spędzony czas zbliży Kalinę do Alejandra jeszcze bardziej.

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3134: Marysia ukryje przed Michałem, co jej ojciec Edward zrobił Julce

Aż wreszcie w 3130 odcinku "Pierwszej miłości" chory Alejandro wyzna Kalinie, że jest w niej zakochany, że to ona jest jego prawdziwą miłością. Jakby tego było mało, książę z Hiszpanii, który ma wziąć ślub ze szlachetnie urodzoną Adelą, żeby podtrzymać rodzinną tradycję, postanowi dla Kaliny zmienić całe swoje życie! I wystąpić nawet przeciwko rodzinie.

Zakochany książę w 3130 odcinku "Pierwszej miłości" zerwie zaręczyny z Adelą. Zdziwiona narzeczona arystokraty nie dopuści do siebie, że nie zostanie żoną księcia. Jej zaskoczenie przerodzi się we wściekłość, gdy w 3130 odcinku "Pierwszej miłości" Adela zrozumie, że nie będzie wystawnego wesela, luksusowego domu, który miała wybudować firma Karola Wekslera (Karol Starsburger).

Nie przegap: Pierwsza miłość, odcinek 3133: Koszmar Julki po operacji w USA. Córka Marysi nigdy nie wróci do normalności

Z kolei Alejandro w 3130 odcinku "Pierwszej miłości" będzie pewny, że Kalina przyjmie go z otwartymi ramionami. W końcu Domańska nie raz w rozmowach wspominała mu o znaczeniu prawdziwej miłości. Bardzo się zdziwi, bo Kalina przypomni księciu, że ma już męża i na pewno nie weźmie z nim ślubu!

Jak odrzucone oświadczyny przyjmie hiszpański książę? Będzie walczył o Kalinę, czy sobie odpuści? To się okaże w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" pod koniec grudnia i na początku 2021 roku.

Pierwsza miłość. Kalina (Magdalena Wieczorek), Alejandro Maria de Valdez (Maciej Maciejewski)

i

Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość. Kalina (Magdalena Wieczorek), Alejandro Maria de Valdez (Maciej Maciejewski)
Pierwsza miłość. Kalina (Magdalena Wieczorek), Alejandro Maria de Valdez (Maciej Maciejewski)

i

Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość. Kalina (Magdalena Wieczorek), Alejandro Maria de Valdez (Maciej Maciejewski)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze