Pierwsza miłość, odcinek 3120: Emilka będzie z Marcinem, ale to nie koniec jej traumy! Rozwód z Bartkiem wszystko zmieni - ZDJĘCIA

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3120: Emilka będzie z Marcinem, ale to nie koniec jej traumy! Rozwód z Bartkiem wszystko zmieni - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość, odcinek 3120: Emilka będzie z Marcinem, ale to nie koniec jej traumy! Rozwód z Bartkiem wszystko zmieni - ZDJĘCIA

2020-11-24 8:27

W 3120 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Emilka (Anna Ilczuk) przekona się na własne oczy, że strażak Marcin (Przemysław Cypryański), w którym się zakochała, to facet idealny. Specjalnie dla niej Marcin przygotuje wyjątkową niespodziankę - strażacką akcję z jej ulubionego filmu. Serce Emilki w 3120 odcinku "Pierwszej miłości" zmięknie kiedy ukochany wskoczy do jej mieszkania przez okno z kwiatami. Zaraz jednak przypomni sobie traumę z Mateuszem (Lesław Żurek), psycholem, który ją więził przy sobie i bił. Poza tym sytuacji nie poprawi Bartek (Rafał Kwietniewski), z którym wciąż nie ma rozwodu. Zobaczcie ZWIASTUN.

"Pierwsza miłość" odcinek 3120 - czwartek, 26.11.2020, o godz. 18 w Polsacie

Czy w "Pierwszej miłości" Emilka i Marcin będą razem? Tuż po tym jak strażak dowie się od Marty (Honorata Witańska), że ona i jej przyjaciółka wcale nie są lesbijkami, czego go kolejny wstrząs. Odkryje bowiem, że Emilka nadal ma męża, z którym jeszcze się nie rozwiodła. Co więcej, nie wiadomo kiedy i w czy w ogóle rozwód dojdzie do skutku. I choć Marcin poczuje się oszukany przez Emilkę, to Marta przekona go, że jej naprawdę na nim zależy.

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3133: Koszmar Julki po operacji w USA. Córka Marysi nigdy nie wróci do normalności

Właśnie dlatego w 3120 odcinku "Pierwszej miłości" strażak za namową Marty przygotuje Emilce romantyczną niespodziankę. Odtworzy sławną scenę z jej ulubionego filmu „Pretty Woman”. Podjedzie wozem strażackim pod jej okno, wyciągnie drabinę, a potem z bukietem kwiatów wskoczy do mieszkania. Emilka poczuje szybsze bicie serca kiedy Marcin zapewni ją, że czuje do niej coś więcej niż przyjaźń.

Od tej chwili w 3120 odcinku "Pierwszej miłości" będą razem? Nie do końca, a droga do szczęścia będzie miała sporo przeszkód. Bo Emilka nadal nie upora się z traumą po toksycznym związku z Mateuszem. Nie zapomni jak sadysta bił ją, więził w mieszkaniu, oszukiwał, że po próbie samobójczej jest przykuty do wózka inwalidzkiego. Zwierzy się nawet Marcie, że nie jest gotowa na nowy związek.

Pierwsza miłość. Emilka i Marcin będą razem! Dla niego rozwiedzie się z Bartkiem

Związek Emilki i Marcina w "Pierwszej miłości" zawiśnie też na włosku z powodu Bartka. Bo kiedy Miedzianowska zabierze nowego chłopaka do Wadlewa, Bartek przedstawi się strażakowi jako jej mąż! Bo przecież formalnie nie mają jeszcze rozwodu. Marcin zrobi się zazdrosny o męża Emilki. Mimo, że strażak na każdym kroku będzie pokazywał swojej wymarzonej kobiecie, że jest dobrym, wrażliwym facetem, to Emilka nie będzie potrafiła mu zaufać. Przełamać lęku przed miłością, która może jej znów przysporzyć cierpienia.

Sprawdź też: Pierwsza miłość, odcinek 3133: Janek wróci z Mołdawii w fatalnym stanie! Wyzna Kindze wstrząsającą tajemnicę

Czy Emilkę i Marcina w "Pierwszej miłości" połączy prawdziwe uczucie i to on okaże się tym jedynym? Na pewno strażak zostanie w jej życiu na dłużej. I nie będzie miał nic wspólnego z Mateuszem. Tyle tylko, że Bartek nie tak szybko da jej rozwód. A to może wszystko zmienić.

Pierwsza miłość odc. 3120. Marcin (Przemysław Cypryański)

i

Autor: ATM Grupa/ Krzysztof Citak Pierwsza miłość odc. 3120. Marcin (Przemysław Cypryański)
Pierwsza miłość. Marcin Zabawa (Przemysław Cypryański)

i

Autor: ATM Grupa/ Krzysztof Citak Pierwsza miłość. Marcin Zabawa (Przemysław Cypryański)
Pierwsza miłość odc. 3120. Marcin (Przemysław Cypryański), Emilka (Anna Ilczuk), Marta (Honorata Witańska)

i

Autor: ATM Grupa/ Krzysztof Citak Pierwsza miłość odc. 3120. Marcin (Przemysław Cypryański), Emilka (Anna Ilczuk), Marta (Honorata Witańska)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze