Pierwsza miłość, odcinek 3119: Porwany Janek nagra błaganie o okup! Kinga rozszyfruje tajne znaki Janka

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3119: Porwany Janek nagra błaganie o okup! Kinga rozszyfruje tajne znaki Janka

Pierwsza miłość, odcinek 3119: Porwany Janek nagra błaganie o okup! Kinga rozszyfruje tajne znaki Janka

2020-11-24 16:21

W 3119 odcinku "Pierwszej miłości" Janek (Maciej Mikołajczyk) będzie przetrzymywany przez mołdawskich porywaczy. Zastraszą go i każą nagrać błagalny film dla Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), żeby wyłudzić okup. Janek będzie w bardzo kiepskim stanie, a Kinga prawie umrze z obawy o partnera. W 3119 odcinku "Pierwszej miłości" Kinga będzie mieć na tyle rozsądku, że zauważy dziwne znaki Janka. Okaże się, że przesyła jej zaszyfrowaną wiadomość!

"Pierwsza miłość" odcinek 3119 - środa, 25.11.2020, o godz. 18 w Polsacie

W 3119 odcinku "Pierwsza miłość" okaże się, że Janek znajduje się w koszmarnym niebezpieczeństwie. Wyjechał na misję do Mołdawii i niedługo po przyjeździe został porwany! Kinga będzie umierać ze strachu nad ukochanym. Szybko okaże się, że mołdawscy porywacze chcą pieniędzy. Będą okrutni, bo zamkną Janka w specjalnym bunkrze. W 3119 odcinku "Pierwsza miłość" każą nagrać mu film, w którym przekaże wiadomość Kindze. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3120: Emilka będzie z Marcinem, ale to nie koniec jej traumy! Rozwód z Bartkiem wszystko zmieni - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość. Kinga straci Janka na zawsze. Nowy romans Artura z niepełnosprawną Beatą

W 3119 odcinku "Pierwsza miłość" Kinga zobaczy nagranie Janka. Będzie stał wystraszony, a za nim widoczni będą bandyci z bronią. Przerażony Janek nie powie wiele.

- Na pieniądze czekają do następnego tygodnia. Prosimy o pomoc - Powie do kamery Janek.

Kinga od razu zauważy, że Janek dziwnie rusza ręką. Zrozumie, że nie przez przypadek! 

- On używa morsa! - Odkryje w 3119 odcinku "Pierwsza miłość".

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3133: Koszmar Julki po operacji w USA. Córka Marysi nigdy nie wróci do normalności

W 3119 odcinku "Pierwsza miłość" Kinga będzie się starała rozszyfrować to, co Janek spróbuje przekazać. Niestety nie okaże się to być aż tak proste. Dowie się, że Janek najprawdopodobniej nie jest torturowany, ale ma duże kłopoty. Dlatego Kinga postanowi działać i za wszelką cenę odnaleźć partnera. Tymczasem w 3119 odcinku "Pierwszej miłości" Janek będzie miał bardzo poważne kłopoty, a wkrótce w bunkrze dojdzie do śmiercionośnego wybuchu. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze