Pierwsza miłość, odcinek 3115: Artur nago na obrazie Beaty. Tak zaciągnie inwalidkę do łóżka?  - ZWIASTUN

i

Autor: ipla.tv Pierwsza miłość, odcinek 3115: Artur nago na obrazie Beaty. Tak zaciągnie inwalidkę do łóżka? - ZWIASTUN

Pierwsza miłość, odcinek 3115: Artur nago na obrazie Beaty. Tak zaciągnie inwalidkę do łóżka? - ZWIASTUN

2020-11-19 13:24

W 3115 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Artur (Łukasz Płoszajski) odważy się na randkę z Beatą (Beata Jałocha) w jej mieszkaniu. Słusznie przeczuwając, że niepełnosprawna malarka będzie chciał czegoś więcej. I faktycznie Beata zaproponuje wspólne gotowanie meksykańskich przysmaków, a później kiedy Kulczycki w 3115 odcinku "Pierwszej miłości" się przed nią rozbierze wpadnie na szalony pomysł. Artur nago zacznie jej pozować do obrazu. Oboje szybko dadzą się ponieść fali pożądania. Zobaczcie ZWIASTUN "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3115 - czwartek, 19.11.2020, o godz. 18 w Polsacie

W 3115 odcinku "Pierwszej miłości" Artur i Beata spotkają się na trzeciej randce. Początkowo Kulczycki dość sceptycznie podejdzie do zaproszenia niepełnosprawnej malarki, bo tym razem będzie chciała, żeby wpadł do niej na kawę. Wizyta w mieszkaniu sparaliżowanej Beaty wywoła u Artura lekki atak paniki, ale fascynacja nową znajomą okaże się silniejsza.

I nie będzie tego żałował, bo Beata w 3115 odcinku "Pierwszej miłości" zadba o to, by na długo zapamiętał ich niezwykłą randkę. Zaproponuje mu wspólne gotowanie Empanadas, czyli meksykańskich pierożków. Przy okazji zdradzi, że jej pradziadek pochodził z Meksyku stąd ten jej gorący temperament. Podczas zabawy w kuchni Artur ubrudzi sobie koszulę, więc bez wahania ją zdejmie. A gdy zacznie się rozbierać Beata w 3115 odcinku "Pierwszej miłości" wpadnie na pomysł, że go namaluje.

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3133: Janek wróci z Mołdawii w fatalnym stanie! Wyzna Kindze wstrząsającą tajemnicę

Kulczycki się nie zgodzi, ale tylko dość szybko da się przekonać malarce, że to może być fajna przygoda. Niemal nago Artur w 3115 odcinku "Pierwszej miłości" rozłoży się wygodnie, żeby Beata mogła stworzyć swoje dzieło. - Już wiem co czuła Kate Winslet na Titanicu!- zażartuje Kulczycki. - Ona miała trochę mniej ubrań na sobie... - zauważy Beata.

- Nie prowokuj... A powiedz mi dlaczego do tego ensuladas, czy jak to się tam nazywało nie dodałaś mięsa jak w przepisie tylko krewetki i chilii? - Bo dokładnie o takich opowiadała mi moja prababcia. To po pierwsze...- A po drugie? - Bo to afrodyzjaki...- Ja nie potrzebuję żadnych afrodyzjaków... - zapewni Artur swoją nową dziewczynę.

Pierwsza miłość. Kinga straci Janka na zawsze. Nowy romans Artura z niepełnosprawną Beatą

Między tą dwójką w 3115 odcinku "Pierwszej miłości" wybuchnie ogień pożądania tak silny, że Artur przyciągnie Beatę do siebie. Wylądują razem w łóżku i spędzą razem namiętną noc? Kulczycki uprzedzi swojego syna Tomka (Oskar Wojciechowski), że nie wróci na noc do mieszkania.

Nie przegap: Pierwsza miłość, odcinek 3127: Marysia i Kinga w żałobie! Nie tak miała pójść operacja Julki

Pierwsza miłość odc. 3115. Beata (Beata Jałocha), Artur (Łukasz Płoszajski)

i

Autor: ipla.tv Pierwsza miłość odc. 3115. Beata (Beata Jałocha), Artur (Łukasz Płoszajski)
Pierwsza miłość odc. 3115. Beata (Beata Jałocha)

i

Autor: ipla.tv Pierwsza miłość odc. 3115. Beata (Beata Jałocha)
Pierwsza miłość odc. 3115. Artur (Łukasz Płoszajski)

i

Autor: ipla.tv Pierwsza miłość odc. 3115. Artur (Łukasz Płoszajski)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze