Pierwsza miłość, odcinek 3103: Skandal na ślubie Mirka i Michaliny. Nie będzie żadnej ciąży

i

Autor: ipla.tv Pierwsza miłość, odcinek 3103: Skandal na ślubie Mirka i Michaliny. Nie będzie żadnej ciąży

Pierwsza miłość, odcinek 3103: Skandal na ślubie Mirka i Michaliny. Nie będzie żadnej ciąży

2020-10-30 18:14

W 3103 odcinku serialu "Pierwsza miłość" ślub Mirka (Maurycy Torbicz) i Michaliny (Anna Antoniewicz) skończy się wielkim skandalem! Podczas składania przysięgi małżeńskiej w kościele w Wadlewie Michalina przerwie w końcu milczenie i powie przyszłemu mężowi oraz rodzinie, że wcale nie jest w ciąży! Nie tylko Mirek, który naprawdę zakochał się w Michalinie i chciał się z nią ożenić, będzie w szoku. Także rodzice pana młodego, Emilka (Anna Ilczuk) i Bartek (Rafał Kwietniewski), którzy do końca nie uporali się z myślą, że tak młodo zostaną dziadkami przeżyją wstrząs słysząc w 3103 odcinku "Pierwszej miłości" wyjaśnienia panny młodej.

"Pierwsza miłość" odcinek 3103 - poniedziałek, 2.11.2020, o godz. 18 w Polsacie

Ciąża Michaliny z "Pierwszej miłości" była sensacją w Wadlewie! Bo kuzynka Karoliny Kazanowej (Elżbieta Romanowska) ze Szczecina przyjechała do wsi tuż przed tym jak miała wstąpić do zakonu. Od początku sprawiała wrażenie niewinnej, grzecznej dziewczyny. Aż nagle ujawniła Karolinie i Sewerynowi (Mirosław Kropielnicki) oraz swojej matce, że spodziewa się dziecka. Długo nie chciała powiedzieć z kim zaszła w ciążę, kto jest ojcem. Aż wreszcie Mirek, adoptowany syn Emilki i Bartka, przyznał się, że to jego dziecko urodzi Michalina. Zakochany w dziewczynie wziął na siebie odpowiedzialność, choć to jedno, wielkie kłamstwo.

Nie przegap: Pierwsza miłość, odcinek 3104: Kinga przyłapie matkę Teresę i Janka na seksie w hotelu. To będzie dla niej wstrząs

W 3103 odcinku "Pierwszej miłości" podczas ślubu Mirka i Michaliny panna młoda w czasie składania przysięgi przyzna się do oszustwa. - Tak będzie uczciwiej, ja nie jest w ciąży... - wyjaśni wszystkim. Zebrana rodzina oraz Mirek nie uwierzą własnym uszom. Chłopak poczuje się oszukany przez ukochaną, której chciał pomóc w trudnej sytuacji życiowej.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Artur i Janek dostaną zdjęcia Kingi z kochankiem. Teresa weźmie się za faceta córki

Tuż po tym jak Michalina w 3103 odcinku "Pierwszej miłości" przerwie ceremonię ślubu i oświadczy wszystkim, że kłamała i tak naprawdę nie spodziewa się dziecka,  zgromadzeni goście będą w tak ciężkim szoku, że w ogóle nie zrozumieją o co chodzi. Najbardziej wstrząśnięty Mirek poczuje jakby ukochana zadała mu cios prosto w serce. Dopiero później Michalina przyzna się, że udawała ciążę, żeby nie iść do klasztoru.

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3105: Artur i Janek włamią się do domu Matyldy! Znajdą tam przerażające zdjęcia

Kłamstwo Michaliny w "Pierwszej miłości" pociągnie za sobą serię dramatycznych zdarzeń. Jej matka siła będzie chciała zamknąć ją w klasztorze, by zapanować nad córką, którą przestaje w ogóle poznawać. Uzna bowiem, że przeprowadzka do Wadlewa sprowadziła Michalinę na złą drogę, a tutejsi mieszkańcy mają na nią demoralizujący wpływ.

Pierwsza miłość. Michalina (Anna Antoniewicz)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Michalina (Anna Antoniewicz)
Pierwsza miłość odc. 3103. Michalina (Anna Antoniewicz), Mirek (Maurycy Torbicz)

i

Autor: ipla.tv Pierwsza miłość odc. 3103. Michalina (Anna Antoniewicz), Mirek (Maurycy Torbicz)
Pierwsza miłość odc. 3103. Michalina (Anna Antoniewicz), Mirek (Maurycy Torbicz)

i

Autor: ipla.tv Pierwsza miłość odc. 3103. Michalina (Anna Antoniewicz), Mirek (Maurycy Torbicz)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze