Pierwsza miłość, odcinek 3089: Marysia zleci bandycie Igorowi napad na własnego ojca - ZWIASTUN

i

Autor: ipla.tv Pierwsza miłość, odcinek 3089: Marysia zleci bandycie Igorowi napad na własnego ojca - ZWIASTUN

Pierwsza miłość, odcinek 3089: Marysia zleci bandycie Igorowi napad na własnego ojca - ZWIASTUN

2020-10-12 14:44

W 3089 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Marysia (Aneta Zając) opracuje plan napadu na swojego ojca, Edwarda (Marek Siudym). Ponieważ milioner zmusił ją, żeby zrzekła się praw do jego majątku i bezdusznie oświadczył, że nie da ani grosza na operację i leczenie umierającej Julki (Łucja Kawczak) w USA, to Domańska postanowi działać w inny sposób. Umówi się na spotkanie z bandytą Igorem (Piotr Trojan) i w 3089 odcinku "Pierwszej miłości" zleci mu włamanie do sejfu w willi Edwarda. Nieobliczalny przestępca zgodzi się, ale postawi Marysi jeden warunek. Zobaczcie ZWIASTUN "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3089 - wtorek, 13.10.2020, o godz. 18 w Polsacie

W 3089 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia nie będzie mogła pogodzić się z faktem, że jej ojciec okazał się takim draniem. Nawet próba szantażu nie nakłoniła Edwarda, żeby pomógł śmiertelnie chorej wnuczce. Wręcz przeciwnie! Bezwzględny milioner napuścił na Marysię, Michała (Wojciech Błach), Anetę (Maria Pakulnis) oraz Melkę (Ewa Jakubowicz) swoich ochroniarzy i zagroził im zgłoszenie gróźb na policję. Jakby tego było mało to wymusił na córce podpis pod dokumentem, że nigdy nie wyciągnie rąk po jego majątek. Nie pomogła nawet odegrana przez Marysię i Anetę scena widowiskowej awantury!

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3089: Artur uwiedzie Martę! Jego syn Tomek też się zakochał w szkolnej pedagog - ZWIASTUN

Mimo to Marysia nie zrezygnuje z walki o życie Julki. A wizyta w domu Edwarda pomogła jej tylko wpaść na pewien pomysł. W 3089 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia poinformuje Melkę, że nie zamierza już kontaktować się z Edwardem, bo będzie doskonale wiedziała, że ojciec i tak nie da jej pieniędzy dla Julki. Postanowi jednak wykorzystać znajomość z Igorem, który ją kiedyś porwał, więził i chciał zabić dla pieniędzy Michała.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Artur uwiedzie Martę! Jego syn Tomek też się zakochał w szkolnej pedagog

Razem z mężem w 3089 odcinku "Pierwszej miłości" przedstawi Igorowi swój plan działania. - Mam ci pomóc obrabować własnego ojca, po to, żebyś miała hajs na operację córki? - upewni się bandyta, który początkowo nie uwierzy własnym uszom. - Tak... - odpowie Marysia. Ale zaraz potem to ją czeka niezły szok.Bo Igor się zgodzi pod jednym warunkiem - że Domańscy też wezmą udział w napadzie na dom Edwarda! Zdeterminowana i coraz bardziej zdesperowana matka chorej Julki przystanie na taki warunek.

Nie przegap: Pierwsza miłość, odcinek 3097: Marysia z bandytą Igorem okradnie własnego ojca! Edward wsadzi ją do więzienia? - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość odc. 3089. Igor (Piotr Trojan), Michał (Wojciech Błach), Edward (Marek Siudym), Marysia (Aneta Zając)

i

Autor: ipla.tv Pierwsza miłość odc. 3089. Igor (Piotr Trojan), Michał (Wojciech Błach), Edward (Marek Siudym), Marysia (Aneta Zając)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze