Pierwsza miłość, odcinek 3084: Janek i Artur pozabijają się o Kingę! Stalker dostanie za swoje

i

Autor: Ipla Pierwsza miłość, odcinek 3084: Janek i Artur pozabijają się o Kingę! Stalker dostanie za swoje

Pierwsza miłość, odcinek 3084: Janek i Artur pozabijają się o Kingę! Stalker dostanie za swoje

2020-10-06 8:26

W 3084 odcinku "Pierwszej miłości" dojdzie do konfrontacji między Arturem (Łukasz Płoszajski) a Jankiem (Maciej Mikołajczyk). Obaj panowie raczej za sobą nie przepadają i wreszcie dadzą upust swoim emocjom. Sytuacji nie poprawia fakt, że Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) nie wie, po której stronie stanąć. Tajemniczy stalker dał jej popalić publikując w sieci obraźliwe treści na jej temat. Artur i Janek w 3084 odcinku "Pierwszej miłości" będą wzajemnie oskarżać się o bycie anonimowym hejterem internetowym. To wszystko doprowadzi w końcu do poważnego starcia między nimi.

"Pierwsza miłość" odcinek 3084 - wtorek 6.10.2020 o godz. 18:00 w Polsacie

W 3084 odcinku "Pierwszej miłości" Artur i Janek nie wytrzymają wzajemnych oskarżeń i dadzą się ponieść emocjom. Chociaż Kinga rozstała się z Arturem, po latach małżeństwa, które nie było zbyt udane, on wciąż jest obecny w jej życiu. Postanowiła związać się z Jankiem, który ujął ją tym, czego mąż nigdy nie miał. Zastrzyk adrenaliny spowodował, że Kinga zakochała się w kochanku. Artur nie mógł się z tym pogodzić. W 3084 odcinku "Pierwszej miłości" jego zazdrość i zdenerwowanie przybiorą na sile.

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3097: Marysia z bandytą Igorem okradnie własnego ojca! Edward wsadzi ją do więzienia? - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość po wakacjach ZWIASTUN. Ślub Kingi i Janka i skandaliczny romans Melki. Córka Marysi gotowa na śmierć

W 3084 odcinku "Pierwszej miłości" Kinga nadal nie będzie wiedziała kto oczernia ją w internecie. Kobieta z pomocą Matyldy (Julia Łukowiak) odkryła jednak, że wredne treści są publikowane z konta, do którego przypisany jest adres mailowy Janka. To rzuciło na sprawę nowe światło. W 3084 odcinku "Pierwszej miłości" Kulczycki będzie pewny, że to właśnie Janek stoi za rozprzestrzenianiem obraźliwych treści. Kinga natomiast, nie będzie wiedziała co o tym myśleć i po czyjej stronie stanąć.

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3090: Marysia zdobędzie pieniądze na leczenie Julki od porywacza! Igor okradnie jej ojca Edwarda

W 3084 odcinku "Pierwszej miłości" Janek z impetem wtargnie do firmy Artura. Rozpęta się awantura i wzajemne oskarżenia o tajemniczą sprawę stalkera Kingi. Po ostrej wymianie zdań, obaj mężczyźni wyjdą na zewnątrz, aby załatwić sprawę "po męsku". Będą chcieli się ze sobą bić. Jak się potoczy sytuacja w 3084 odcinku "Pierwszej miłości"? Kto okaże się internetowym stalkerem Kingi? Tego dowiemy się już wkrótce.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze