Pierwsza miłość, odcinek 3078: Marysia śledzona przez psychopatę! Zmusi ją do czegoś strasznego

2020-09-26 14:29 jkk
Pierwsza miłość, odcinek 3078: Marysia śledzona przez psychopatę! Zmusi ją do czegoś strasznego
Autor: ipla Pierwsza miłość, odcinek 3078: Marysia śledzona przez psychopatę! Zmusi ją do czegoś strasznego

W 3078 odcinku serialu "Pierwsza miłość" straszny psychol będzie śledził Marysię (Aneta Zając). Szybko okaże się, że ma dla niej pewną propozycję, którą będzie musiała przyjąć! Do czego będzie zdolna Marysia dla rodziny? Pieniądze na leczenie Julki (Łucja Kawczak) nadal będą bardzo potrzebne, a psychopata właśnie nimi zacznie szantażować Marysię w 3078 odcinku "Pierwszej miłości"...

"Pierwsza miłość" odcinek 3078 - poniedziałek, 28.09.2020, o godz. 18 w Polsacie

Marysia w 3078 odcinku "Pierwszej miłości" zauważy, że śledzi ją bardzo podejrzany typ (Piotr Trojan)...  Kiedy zacznie drążyć kim jest psychol, dowie się, że to jej potworny "znajomy" z przeszłości! czego od Marysi będzie chciał cień z przeszłości? 

Psychopata w 3078 odcinku "Pierwszej miłości" okaże się zdesperowany, natrętny i będzie miał dla Marysi propozycję nie do odrzucenia! Psychol zaszantażuje mamę Julki nie tylko pieniędzmi na leczenie córki, ale głową jej siostry bliźniaczki, Dominiki (Aneta Zając)! 

Zobacz też: Pierwsza miłość, odcinek 3078. Oszustwo Mateusza zdemaskowane! Szokujący publiczny skandal. To koniec manipulanta?

Pierwsza miłość po wakacjach ZWIASTUN. Ślub Kingi i Janka i skandaliczny romans Melki. Córka Marysi gotowa na śmierć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W 3078 odcinku "Pierwszej miłości Marysia dowie się od dawnego "znajomego", a dzisiejszego stalkera, że Dominika która ukradła drogocenne obrazy i zniknęła! Kim jest psychopata, który zna najmroczniejsze tajemnice rodziny Marysi?

- Dominika wcale nie wyjechała z kraju - powie stalker w 3078 odcinku "Pierwszej miłości" Marysi.

- A ty skąd wiesz?

- Bo ją znam lepiej, niż wy - odpowie psychol.

Kim okaże się śledzący Marysię psychopata w 3078 odcinku "Pierwszej miłości" i do czego zmusi zdesperowaną mamę i siostrę? Stawka będzie wysoka - nadal pilnie potrzebne będą pieniądze na operację chorej Julki!

Najnowsze