Pierwsza miłość, odcinek 3068: Kalina uwięzi kuratora w łóżku! Posunie się za daleko - ZWIASTUN

2020-09-14 10:49 Ag
Pierwsza miłość, odcinek 3068: Kalina uwięzi kuratora w łóżku! Posunie się za daleko - ZWIASTUN
Autor: ipla.tv Pierwsza miłość, odcinek 3068: Kalina uwięzi kuratora w łóżku! Posunie się za daleko - ZWIASTUN

W 3068 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Kalina (Magdalena Wieczorek) będzie gotowa przespać się z kuratorem Remigiuszem (Jakub Wróblewski), który zagroził, że jeśli nie zgodzi się na seks, zabierze jej córkę Marlenkę (Pola Kotłowska)! Kiedy jednak obrzydliwy Remek zacznie ją rozbierać, Kalina przejmie inicjatywę. Przykuje kuratora kajdankami do łóżka i w 3068 odcinku "Pierwszej miłości" zaprosi na ich schadzkę kogoś jeszcze. Zobaczcie ZWIASTUN "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość", odcinek 3068- poniedziałek, 14.09.2020, o godz. 18 w Polsacie

Czy w 3068 odcinku "Pierwszej miłości" Kalina prześpi się z kuratorem, tak jak ją namawiał Krystian (Patryk Pniewski)? Bezduszny i wyjątkowo obrzydliwy Remigiusz zaszantażował Domańskich, że odbierze im dziecko, jeśli kobieta nie spełni jego erotycznej fantazji. Niestety Krystian zamiast stanąć po stronie żony, obwinił ją o całą sytuacją i przekonał, żeby poszła z kuratorem do łóżka.

"Randka" Kaliny z Remigiuszem w 3068 odcinku "Pierwszej miłości" początkowo będzie przebiegała według scenariusza, który on już wcześniej sobie wymyślił. Nagle Kalina poprosi kuratora, by zupełnie się jej poddał. - Połóż się... - szepnie, a ohydny urzędnik posłusznie spełni jej prośbę. - Przejmujemy inicjatywę... Dobrze, jestem cały twój... - doda Remigiusz, gotowy na wszystko, żeby zmusić Kalinę do seksu. - Teraz zamknij oczy...

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3071: Romans Melki i Piotrka w cieniu zdrady Jagody - ZWIASTUN

Pierwsza miłość, odcinek 3068: Kalina uwięzi kuratora w łóżku! Posunie się za daleko - ZWIASTUN

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Niedługo potem w 3068 odcinku "Pierwszej miłości" kurator przekona się na własnej skórze, że wpadł w pułapkę Kaliny. Przykuty kajdankami do łóżka nie będzie mógł się ruszyć, a Domańska zaprosi na ich randkę kogoś jeszcze. - Po kogo zadzwoniłaś? Po policję? Przecież ja jestem urzędnikiem państwowym. Nikt tobie nie uwierzy. Powiem, że zwabiłaś mnie tutaj, groziłaś mi pobiciem, bo chce wam zabrać dziecko z tej patologicznej rodziny! - zagrozi jej Remigiusz w 3068 odcinku "Pierwszej miłości".

Sprawdź też: Pierwsza miłość. Bartek zdemaskuje sadystę Mateusza i uwolni bitą Emilkę!

Nagle w mieszkaniu Domańskich w 3068 odcinku "Pierwszej miłości" zjawi się żona Remka, Iwona (Anita Tomczak), która od dawna podejrzewała go o prowadzenie podwójnego życia i wykorzystywanie swojej pozycji do zaspokajania chorych żądz. - Iwona, skąd... Ona próbuje mnie wrobić! - będzie się desperacko bronił Remek, ale kobieta mu nie uwierzy.  - Podstępem cię też rozebrała?- Nie wiem co ci powiedziała ta wariatka!- Zamknij się! Mam dosyć, powinnam się z tobą rozwieść dawno temu... - rzuci wściekła żona kuratora.

A kiedy w 3068 odcinku "Pierwszej miłości" pijany Krystian wróci do mieszkania z baru, przeprosi Kalinę, że zmusił ją do seksu z kuratorem. - Nic się nie stało, do niczego nie doszło... - wyjaśni mu żona. Nadal wściekła, że tak ją potraktował.

Pierwsza miłość odc. 3068. kurator Remigiusz (Jakub Wróblewski)
Autor: ipla.tv Pierwsza miłość odc. 3068. kurator Remigiusz (Jakub Wróblewski)
Pierwsza miłość odc. 3068. Kalina (Magdalena Wieczorek), kurator Remigiusz (Jakub Wróblewski)
Autor: ipla.tv Pierwsza miłość odc. 3068. Kalina (Magdalena Wieczorek), kurator Remigiusz (Jakub Wróblewski)
Pierwsza miłość odc. 3068. Kalina (Magdalena Wieczorek), kurator Remigiusz (Jakub Wróblewski)
Autor: ipla.tv Pierwsza miłość odc. 3068. Kalina (Magdalena Wieczorek), kurator Remigiusz (Jakub Wróblewski)
Najnowsze