Pierwsza miłość, odcinek 3068: Kalina prześpi się z kuratorem? Nieźle się z nim zabawi

2020-09-13 21:29 Ag
Pierwsza miłość, odcinek 3068: Kalina prześpi się z kuratorem. Nieźle się z nim zabawi
Autor: ipla.tv Pierwsza miłość, odcinek 3068: Kalina prześpi się z kuratorem. Nieźle się z nim zabawi

W 3068 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Kalina (Magdalena Wieczorek) zgodzi się na seks z Remigiuszem (Jakub Wróblewski), żeby bezwzględny, ohydny kurator nie zabrał jej córki Marlenki (Pola Kotłowska). To Krystian (Patryk Pniewski) wpadł na ten chory pomysł, żeby jego żona dla dobra dziecka przespała się z szantażystą. I faktycznie w 3068 odcinku "Pierwszej miłości" Kalina zaplanuje ich miłosną schadzkę w najdrobniejszych szczegółach. Skuje nawet obrzydliwego kuratora kajdankami! Czy zrobi to, czego żąda od niej Remigiusz?

"Pierwsza miłość" odcinek 3068 - poniedziałek, 14.09.2020, o godz. 18 w Polsacie

Tylko seks z kuratorem w serialu "Pierwszej miłości" może uratować córkę Kaliny i Krystiana przed domem dziecka! Wyjątkowo okrutny Remigiusz już dawno upatrzył sobie Domańską na swoją ofiarę. Seria tragicznych zbiegów okoliczności doprowadziła do tego, że młodzi małżonkowie zaczęli się bać, że stracą Marlenkę.

A kurator podle wykorzystał ich strach. Już w minionym sezonie "Pierwszej miłości" zmusił Kalinę, żeby wyrzuciła z domu męża. Ostatnio posunął się jeszcze dalej - zażądał seksu w zamian za pomyślę załatwienie sprawy z opieką nad dzieckiem!

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3071: Romans Melki i Piotrka w cieniu zdrady Jagody - ZWIASTUN

Kiedy niedawno w "Pierwszej miłości" Kalina powiedziała w końcu mężowi o szantażu kuratora, zdruzgotany Krystian szybko ocenił, że to wszystko jej wina. Bo na pewno jakoś zachęciła mężczyznę. To on wpadł na diaboliczny pomysł, żeby przespała się z Remigiuszem i tym sposobem wymusiła na nim zostawienie ich w spokoju.

Pierwsza miłość po wakacjach ZWIASTUN. Ślub Kingi i Janka i skandaliczny romans Melki. Córka Marysi gotowa na śmierć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W 3068 odcinku "Pierwszej miłości" tuż po tym jak Krystian przekona żonę, by ulega szantażyście wszystko potoczy się już błyskawicznie. Domański będzie drżał ze strachu, że jeśli Kalina dalej będzie się opierała, stracą córkę. Żeby nie brać w tym udziału upije się w barze, podczas gdy Kalina wpuści do mieszkania obleśnego Remigiusza. 

Sprawdź też: Pierwsza miłość. Artur zemści się na Kindze za romans z Jankiem. Znajdzie sobie inną - ZDJĘCIA

Kipiący z pożądania kurator będzie tylko czekał na jej znak, żeby zaciągnąć ją do łóżka. Ale niespodziewanie w 3068 odcinku "Pierwszej miłości" to Kalina przejmie inicjatywę. Bez trudu nakłoni Remigiusza, żeby się rozebrał i skuje go kajdankami.

- Lubisz się bawić? No to się pobawimy teraz... - zachęci szantażystę. Później w 3068 odcinku "Pierwszej miłości" wszystko już potoczy się według planu Kaliny. Prześpi się w kuratorem, żeby nie stracić Marlenki? Na pewno Kalina nie wybaczy Krystianowi, który namawiał ją do seksu z kuratorem. Ich małżeństwo czeka poważny kryzys.

Pierwsza miłość odc. 3068. Kalina (Magdalena Wieczorek)
Autor: ipla.tv Pierwsza miłość odc. 3068. Kalina (Magdalena Wieczorek)
Pierwsza miłość. Kalina (Magdalena Wieczorek), kurator Remigiusz (Jakub Wróblewski)
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Kalina (Magdalena Wieczorek), kurator Remigiusz (Jakub Wróblewski)
Pierwsza miłość. Kalina (Magdalena Wieczorek), Krystian (Patryk Pniewski)
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Kalina (Magdalena Wieczorek), Krystian (Patryk Pniewski)
Najnowsze