Pierwsza miłość, odcinek 3018: Skatowana Emilka okłamie Śmiałka, że miała wypadek! Nie będzie na ślubie Mariana i Anny

2020-02-19 10:46 sz
Pierwsza miłość, odcinek 3018: Skatowana Emilka okłamie Śmiałka, że miała wypadek! Nie będzie na ślubie Mariana i Anny
Autor: ATM Chmura Pierwsza miłość, odcinek 3018: Skatowana Emilka okłamie Śmiałka, że miała wypadek! Nie będzie na ślubie Mariana i Anny

Emilka (Anna Ilczuk) z serialu "Pierwsza miłość" okłamie ojca! W 3018 odcinku Śmiałek (Paweł Okoński) będzie bardzo zaniepokojony stanem córki. Bohaterka "Pierwszej miłości" nie dotrze na jego ślub, bo po pobiciu przez Mateusza (Lesław Żurek) trafi do szpitala. Oszuka Śmiałka mówiąc, że miała wypadek. Czy Marian dowie się prawdy i uratuje Emilkę? Sprawdź, co wydarzy się w 3018 odcinku serialu "Pierwsza miłość".

"Pierwsza miłość" odcinek 3018 - czwartek, 20.02.2020, o godz. 18 w Polsacie

W serialu "Pierwsza miłość" Emilka jest katowana przez Mateusza. Związanie się z pozoru uroczym biznesmenem było jedną z najgorszych decyzji w jej życiu. W 3018 odcinku "Pierwszej miłości" ulubienica widzów będzie tak przeraźliwie pobita, że nie dotrze na ślub własnego ojca! Co dokładnie się wydarzy?

Czytaj >>> Pierwsza miłość, odcinek 3017: Mateusz skatuje Emilkę przed ślubem Śmiałka. Córka Mariana trafi do szpitala

Emilka zgodziła się zostać świadkową na ślubie Mariana i Anny (Agnieszka Suchora). Szybko okaże się, że Mateusz nie ma najmniejszego zamiaru jechać do Wadlewa i na domiar złego chce zmusić partnerkę, żeby również zrezygnowała z tego pomysłu. Będzie stawał na głowie, aby ją przy sobie uwiązać. W końcu nie wytrzyma. W serialu "Pierwsza miłość" Mateusz skatuje Emilkę do tego stopnia, że ta zażąda zawiezienia jej do lekarza!

Sprawdź >>> Pierwsza miłość, odcinek 3021: Policja w mieszkaniu pobitej Emilki! Sadysta Mateusz trafi do więzienia?

W 3018 odcinku Emilia zadzwoni do ojca, żeby powiedzieć mu, że nie dotrze na ślub. Niestety zatai przed Śmiałkiem pobicie przez Mateusza. Wmówi mu, że miała wypadek samochodowy. Damski bokser zatriumfuje, bo po raz kolejny uda mu się pokazać swoją "siłę" oraz "wyższość" nad kobietą. Marian w serialu "Pierwsza miłość" nie będzie miał pojęcia, co tak naprawdę przeżywa jego córeczka. Kiedy Emilka w końcu pogoni Mateusza? Oby to nastało jak najszybciej!

Najnowsze