Pierwsza miłość, odcinek 3017: Mateusz skatuje Emilkę przed ślubem Śmiałka. Córka Mariana trafi do szpitala

2020-02-14 14:02 sz
Pierwsza miłość, odcinek 3017: Mateusz skatuje Emilkę przed ślubem Śmiałka. Córka Mariana trafi do szpitala
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3017: Mateusz skatuje Emilkę przed ślubem Śmiałka. Córka Mariana trafi do szpitala

Mateusz (Lesław Żurek) z serialu "Pierwsza miłość" to drań! W 3017 odcinku "Pierwszej miłości" skatuje Emilkę (Anna Ilczuk). Zrobi to jeszcze przed ślubem Anny (Agnieszka Suchora) i Mariana (Paweł Okoński). Emilka trafi do szpitala z ciężkimi obrażeniami... Czy lekarz uratuje ją od kochanka-kata? Sprawdź, co wydarzy się w serialu "Pierwsza miłość".

"Pierwsza miłość" odcinek 3015 - poniedziałek, 17.02.2020, o godz. 18 w Polsacie

Emilka z serialu "Pierwsza miłość" w 3017 odcinku przeżyje piekło na ziemi! Pożałuje, że zostawiła Bartka i związała się z czarującym Mateuszem. Okazuje się, że cały urok osobisty biznesmena to tylko farsa, skrywająca jego prawdziwe oblicze.

W rzeczywistości Mateusz z "Pierwszej miłości" to zazdrośnik i damski bokser, który chce kontrolować swoją partnerkę siłą. Nie znosi sprzeciwu i terroryzuje Emilkę na każdym kroku. Z odważnej, pewnej siebie kobiety, pod wpływem strachu zmieniła się w zahukaną ofiarę przemocy domowej. 

Na nic błagania i starania jej bliskich. Pod wpływem Mateusza bohaterka serialu "Pierwsza miłość" odrzuciła wszystkie pomocne dłonie, chociaż gołym okiem widać, że chodzi pobita przez partnera.

W 3015 odcinku "Pierwszej miłości" drań po raz kolejny podniesie na nią rękę, jednak na tym się nie skończy. Z każdym kolejnym razem jego agresja wzrasta i bije Emilkę coraz mocniej. W 3015 odcinku dojdzie do tragedii!

CZYTAJ TEŻ >>> Pierwsza miłość, odcinek 3018: Skandal na ślubie Mariana Śmiałka i Anny! Panna młoda ucieknie - ZDJĘCIA

Zacznie się od odwiedzin Mariana. Mężczyzna złoży córce wizytę w jej nowym mieszkaniu, żeby zaprosić ją na ślub z Anną. Oczywiście Mateuszowi nie spodoba się, że ktokolwiek poza nim rozmawia z Emilią. Dojdzie do ostrego spięcia. Po wyjściu Śmiałka Emilka w serialu "Pierwsza miłość" zostanie brutalnie pobita! Mateusz doprowadzi do tego, że kobieta wyląduje w szpitalu. Będzie przy niej podczas całej wizyty, żeby przypadkiem do głowy nie przyszło jej na niego donieść. 

QUIZ: W podróży po polskich serialach. Jak uważnie je oglądasz?

Najnowsze