Pierwsza miłość, odcinek 3010: Zastraszona przez Mateusza Emilka odrzuci pomoc Bartka- ZWIASTUN

2020-02-10 10:48 sz
Pierwsza miłość, odcinek 3010: Zastraszona przez Mateusza Emilka odrzuci pomoc Bartka- ZWIASTUN
Autor: YouTube ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3010: Zastraszona przez Mateusza Emilka odrzuci pomoc Bartka- ZWIASTUN

W 3010 odcinku Emilka (Anna Ilczuk) w serialu "Pierwsza miłość" odtrąci pomocną dłoń Bartka (Rafał Kwietniewski)! Zastraszona przez Mateusza (Lesław Żurek) bohaterka straci kontrolę nad własnym życiem. W serialu "Pierwsza miłość" widzowie zobaczą kolejne sceny przemocy psychicznej i fizycznej. Czy Emilka zdoła wyrwać się z chorego związku? Sprawdź, co wydarzy się w 3010 odcinku.

"Pierwsza miłość" odcinek 3010 - poniedziałek, 10.02.2020, o godz. 18 w Polsacie

Emilka w 3010 odcinku "Pierwszej miłości" odrzuci pomoc Bartka. Jej związek z Mateuszem to był błąd! Zakochała się w obrotnym biznesmenie bez pamięci i to był początek jej dramatu. W pierwszej fazie ich znajomości wszystko było bajeczne, nowe i ekscytujące. Właśnie z tego powodu bohaterka w serialu "Pierwsza miłość" zdecydowała się zdradzić Bartka. Prawda wyszła na jaw i oboje stwierdzili, że nie ma sensu dłużej ciągnąć tego małżeństwa. Doszło do rozwodu, a Emilka zamieszkała z Mateuszem. Już wcześniej kochanek zaczął przejawiać niepokojące zachowania, jak nadmierna zazdrość, jednak na pewno nie spodziewała się, że kiedykolwiek mógłby podnieść na nią rękę... Aż do ubiegłego tygodnia, kiedy to uderzył ją z pięści w twarz! Bliscy z Wadlewa nie mogli nie zauważyć śladu po tym zdarzeniu. Zaalarmowali Bartka.

Czytaj >>> Kinga zostawi Artura dla Janka. Kochanek postawi jej ostre warunki

W 3010 odcinku były mąż zadzwoni do Emiki. W "Pierwszej miłości" powie jej, że zawsze może na niego liczyć i wyzna, że bardzo się o nią martwi. Niestety ona odbierze w najmniej dogodnym momencie. Obok będzie Mateusz, a ona, zastraszona przez brutala, każe Bartkowi odczepić się od niej raz na zawsze!

- Martwię się o ciebie Emilka...
- Niepotrzebnie! Zapomnij o mnie, daj mi święty spokój! - krzyknie. Czy Bartek w serialu "Pierwsza miłość" domyśli się, że była żona jest katowana przez kochanka? Ktoś musi jej pomóc! Zobacz zwiastun nowych odcinków.

Najnowsze