Pierwsza miłość, odc. 1214 - streszczenie, opis. Artur będzie musiał wrócić za kratki

2010-12-28 3:28 (ac)

Artur nie może pogodzić się z myślą, że już za dwa dni wróci za kratki. Jego macocha wycofała kaucję i jeżeli on nie uzbiera potrzebnej kwoty, nie ma mowy, aby pozostał na wolności.

W wyniku zaistniałych okoliczności Artur decyduje wycofać swoje zainwestowane przez Aleksa pieniądze. Niestety, może być już za późno. Do odzyskania jest 80 tysięcy złotych, a Artur potrzebuje około 200 tysięcy. Nawet Terczyński nie jest w stanie mu pomóc. Jak się okazuje stracił wszystkie oszczędności, inwestując w amerykańską firmę, która niedawno zbankrutowała.

>>> Pierwsza miłość - wszystko o serialu Polsatu na SE.pl

Anna postanawia odegrać się na Kindze za jej ostatni wybryk. Podmienia jej koszulkę do ćwiczeń na mniejszy rozmiar, zmienia również ustawienia wagi. Kinga jest załamana, kiedy okazuje się, że jej ciuchy są na nią za małe, a waga pokazuje kosmiczne wartości. Dopiero po wnikliwym przeanalizowaniu zdarzeń Kinga odkrywa, kto za tym wszystkim stoi.

Wiktoria odwiedza Ewelinę w bibliotece. Podczas luźnej rozmowy wypytuje Kłoskową o Bartka. Bez skrupułów oznajmia, że jeśli Ewelina go nie chciała, to ona z chęcią się nim zainteresuje. Ewelina jest przekonana, że straciła już Bartka na zawsze.

>>> Streszczenia, opisy seriali TV na SE.pl

Rodzina Żukowskich szykuje się na huczne oblewanie powrotu Teresy z wakacji. Ku zaskoczeniu wszystkich Marek wraca z lotniska sam. Teresa nie wsiadła nawet do samolotu, a jej komórka nie odpowiada. Ślad po niej zaginął.

Najnowsze