Pierwsza miłość, odc. 1212 - streszczenie, opis. Weksler chce wprowadzić Sabinę do rady nadzorczej

2010-12-23 3:02 (ac)

Mikser stara się za wszelką cenę dowiedzieć czegoś więcej na temat relacji, jaką dostrzegł między Błażejem i Grażyną. Kulczycki chce się dowiedzieć czegoś więcej na temat umowy, jaką Wroński podsunął Izabeli.

Mikser stara się za wszelką cenę dowiedzieć czegoś więcej na temat relacji, jaką dostrzegł między Błażejem i Grażyną. Po pewnym czasie Błażej otwiera się przed nim. Mikołaj jest pierwszą osobą, której opowiada o swojej fascynacji Wekslerową. Nie kryje zdumienia, słysząc, że jest to dla tego chłopaka atrakcyjna, inteligentna, błyskotliwa kobieta. Jej wiek dla niego nie ma w ogóle znaczenia. Błażej przyznaje, że nie ma nad tym zauroczeniem żadnej kontroli.

Tymczasem Artur prosi Franka, aby zajął się śledzeniem Wekslera. Kulczycki chce się dowiedzieć czegoś więcej na temat umowy, jaką Wroński podsunął Izabeli. Udaje mu się namówić mecenasa Terczyńskiego do współpracy.

>>> Pierwsza miłość - wszystko o serialu Polsatu na SE.pl

Renata coraz poważniej myśli o dziecku. Grzegorz nie podejmuje w tej kwestii żadnej decyzji, ale obiecuje się nad tym zastanowić. Po pokrzepiającej rozmowie z Markiem Renata jest pewna swojej decyzji. Kiedy słyszy, jak Danusia zespoliła jego i Teresę, dała im wspólny cel nie ma już żadnych wątpliwości, że w jej życiu przyszedł czas na macierzyństwo.

W tym samym czasie Król konfrontuje swoje obawy na temat dziecka z Turczykiem, według którego dzieci są przereklamowane, drogie, czasochłonne. Po tej rozmowie Grzegorz nabiera wątpliwości, czy tego właśnie chce.

Łazankowa opowiada Kłoskowej o ostatnich perypetiach doktora i bibliotekarki.Malwina cieszy się na samą myśl, że Bartek jest teraz sam. Tym bardziej, że właśnie po kilku latach nieobecności do Wadlewa wraca jej siostra Wiktoria Dąbek. Już pierwszego dnia po powrocie siostra odwiedza ośrodek zdrowia i deklaruje, że w dwa tygodnie zdobędzie Miedzianowskiego.

>>> Streszczenia, opisy seriali TV na SE.pl

Weksler informuje Izabelę, że już najwyższy czas wprowadzić nową osobę do rady nadzorczej. Izabela jest tym bardziej zaskoczona, kiedy okazuje się, że na nowe stanowisko Karol typuje swoją córkę. Próbuje odwieść go od tego pomysłu, tłumacząc, że jest jeszcze za wcześnie, a Sabina jest za młoda i niedoświadczona.

Najnowsze