Aktorka z "Pierwszej miłości" nie ma na rachunki? Rozważa zmianę pracy

2020-04-29 14:30 dav
Agnieszka Wielgosz nie ma na rachunki
Autor: Akpa Agnieszka Wielgosz nie ma na rachunki

Koronawirus zmienił oblicze polskiego show-biznesu. Nie działają teatry, plany zdjęciowe zostały wstrzymane, więc aktorzy nie zarabiają. Coraz więcej gwiazd zastanawia się nad zmianą zawodu i podjęciem innej pracy. Wśród nich znalazła się Agnieszka Wielgosz (48 l.) z "Pierwszej miłości".

Kilka dni temu jako pierwsi napisaliśmy o aktorze znanym z "Ojca Mateusza" i "Na Wspólnej" - Marcinie Januszkiewiczu (33 l.), który nie mając pracy w zawodzie, poszedł do normalnej pracy i został kurierem. - Proszę sobie wyobrazić, że większość moich kolegów, którzy nie pracują na etatach, nie jest nawet ubezpieczonych. Ktoś zaraz powie "no to czemu się nie ubezpieczą?!". Ano proszę sobie wyobrazić, że comiesięczny wydatek rzędu 500 zł na pokrycie kosztów podstawowego ubezpieczenia zdrowotnego to dla większości moich znajomych bez etatów kwota zaporowa - mówił w rozmowie z nami.

Aktor z "Ojca Mateusza" zaczął pracować jako kurier. Zmusił go do tego koronawirus

W trudnej sytuacji znalazła się także Agnieszka Wielgosz. Aktorka rozważa podjęcie jakiejś innej pracy, by mieć z czego zapłacić rachunki. - Najbardziej brakuje mi pracy, którą uwielbiam i która jest moją pasją. Nie wyobrażam sobie, żebym mogła robić coś innego, chociaż niestety w obecnej sytuacji coraz częściej przychodzą mi do głowy myśli, że trzeba będzie pomyśleć o innych sposobach zarabiania na życie, niekoniecznie będących naszą pasją – mówi agencji Newseria Lifestyle Agnieszka Wielgosz.

Super Raport 28 IV (goście: Jaśkowiak, Złotorowicz)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze