Ojciec Mateusz. Zmiany emisji nowych odcinków w TVP po latach! Tego nikt się nie spodziewał

i

Autor: TVP Ojciec Mateusz. Zmiany emisji nowych odcinków w TVP po latach! Tego nikt się nie spodziewał

Ojciec Mateusz. Zmiany emisji nowych odcinków w TVP po latach! Tego nikt się nie spodziewał

2021-02-02 10:31

"Ojciec Mateusz" (Artur Żmijewski) wraca po przerwie, ale będzie duża zmiana! Po 10 latach emisji hitu TVP w czwartkowe wieczory, nowy sezon będziemy oglądać innego dnia i innej godzinie! Nikt się nie spodziewał takiej zmiany, fani "Ojca Mateusza" będą musieli przestawić swoje przyzwyczajenia i nauczyć się włączać telewizory na nowy odcinek ulubionej serii w inny dzień. Sprawdź dokładnie kiedy!

Kiedy nowe odcinki serialu "Ojciec Mateusz"? Jest duża zmiana!

Widzowie serialu „Ojciec Mateusz” od prawie 11 lat włączali odbiorniki na nowy odcinek w czwartki w TVP1 o godzinie 20.30. W ostatnich miesiącach emisję przesunięto na godzinę  21.00. Ale jak informuje portal "Wirtualnemedia.pl" od 5 lutego „Ojciec Mateusz” wraca z 25 sezonem, ale w już zupełnie inny dzień! Kiedy będziemy oglądać "Ojca Mateusza"?

25 sezon kultowego serialu TVP "Ojciec Mateusz" od 5 lutego pokazywany będzie w TVP1  w piątki. Nie zmieni się tylko godzina emisji i zostanie ta, do której widzowie przyzwyczaili się pod koniec 24 odsłony serialu. Dalsze losy "Ojca Mateusza" i jego ekipy będziemy śledzić o godzinie 21.00. 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1567: Ula i Bartek znikną z Grabiny. Pożegnają się z rodziną i rozpoczną nowe życie

Nie żyje gwiazda seriali "Niania", "Ojciec Mateusz", "M jak miłość" i wielu innych

Skąd taka zmiana w porze emisji serialu "Ojciec Mateusz"? Jak podają "Wirtualnemedia" dotychczasowe miejsce „Ojca Mateusza” w czwartkowe wieczory już od 4 lutego zajmie program „Sprawa dla reportera”, który do tej pory pokazywany był tuż po zakończeniu serialu.

Serwis informacyjny Akpa z aktualnym programem telewizyjnym na razie nie podaje, kiedy zobaczymy 317 odcinek serialu "Ojciec Mateusz". Nie ma go w programie, ani w czwartek 4 lutego, ani w piątek 5 lutego 2021. Będziemy śledzić aktualne doniesienia i poinformujemy kiedy dokładnie włączyć telewizor na emisję nowego sezonu serialu "Ojciec Mateusz". Nowe odcinki na pewno będzie można także oglądać na platformie vod.tvp.pl.  

Czytaj także: BrzydUla 2, odcinek 75: Cudowna metamorfoza Uli i pojednanie Marka z Aleksem. Nagły zwrot u Dobrzańskich - ZWIASTUN

Najnowsze