Ojciec Mateusz 26 sezon. Ksiądz Mateusz (Artur Żmijewski), Natalia (Kinga Preis), Pluskwa (Eryk Lubos), Gibalski (Rafał Cieszyński), Nocul (Michał Piela)

i

Autor: AKPA/ Gałązka Ojciec Mateusz 26 sezon. Ksiądz Mateusz (Artur Żmijewski), Natalia (Kinga Preis), Pluskwa (Eryk Lubos), Gibalski (Rafał Cieszyński), Nocul (Michał Piela)

Ojciec Mateusz 26, odcinek 333 - opis, streszczenie: Ksiądz Mateusz zostaje biskupem - ZWIASTUN

2021-10-08 16:05

"Ojciec Mateusz'' 26 sezon odcinek 333 w TVP1 w piątek, 8.10.2021, o godz. 20.35.. "Ojciec Mateusz" odcinek 333 "Awans" - opis, streszczenie: Biskup wzywa księdza Mateusza na spotkanie 13. na godzinę 13.00. Natalia uważa, że ten numerologiczny zbieg okoliczności zwiastuje poważne zmiany. Gibalski narzeka na brak pieniędzy. Z jednej pensji trudno mu utrzymać żonę i bliźniaki. Marzy o awansie na sierżanta sztabowego.

Na razie bierze kolejny nocny dyżur, również 13., ponieważ w dzień chce zabrać dzieci na szczepienie. Na służbie musi się zmierzyć z wieloma niecodziennymi wydarzeniami, z przemytem kokainy na czele. Okazuje się, że w proceder zamieszany jest wysoko postawiony oficer policji, a nawet ktoś z plebanii.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze