Ojciec Mateusz. Nie tylko Artur Żmijewski chce odejść z serialu. Kinga Preis zrezygnuje z pracy?

2019-06-10 12:53 emagu
Ojciec Mateusz 15 sezon, (Artur Żmijewski), Natalia (Kinga Preis)
Autor: AKPA Ojciec Mateusz 15 sezon, (Artur Żmijewski), Natalia (Kinga Preis)

Artur Żmijewski odejdzie z "Ojca Mateusza"? Takie plotki pojawiły się już w zeszłym miesiącu i przeraziły widzów popularnego serialu TVP1. Problem jednak w tym, że nie tylko o jego odejściu zrobiło się głośno. Podobne plany ma podobno Kinga Preis, która w "Ojcu Mateuszu" wciela się w rolę gosposi uwielbianego księdza.

"Ojciec Mateusz" poważne zmiany w obsadzie

Ojciec Mateusz bez Artura Żmijewskiego? Widzowie sobie tego nie wyobrażają. Nic dziwnego, że aż zawrzało, gdy plotka obiegła wszystkie media. Teraz uspokajamy. Serialowy ksiądz Mateusz - choć odsunięty od wykonywania obowiązków - nie zniknie z sandomierskiej plebanii. 

W serialu zastąpi go jednak nowy ksiądz. Jak podaje dwutygodnik "Show" to pierwszy krok ku temu, by aktor delikatnie wymknął się widzom i zajął się innymi zawodowymi wyzwaniami.

ZOBACZ: Artur Żmijewski odchodzi z Ojca Mateusza? Będzie nowy ksiądz w Sandomierzu! Znamy szczegóły

Problem tylko w tym, że nie tylko on chce odejść z "Ojca Mateusza". Jak czytamy w "Show" podobne pragnienie ma jego ekranowa gosposia, czyli Kinga Preis. -Marzenie? Nie pracować. Teraz marzę już o przeprowadzce, bo niebawem przeniosę się na wieś - powiedziała niedawno. 

Kinga Preis
Autor: Jarosław Roland Kruk / Wikipedia CC Kinga Preis

Trwają właśnie prace na planie 22. sezonu "Ojca Mateusza" i widzowie nie mają najmniejszych powodów do obaw. Zarówno Artur Żmijewski i Kinga Preis pracują w pocie czoła. Doniesienia mogą mieć jednak wiele wspólnego z prawdą, a ich odejście z serialu wydaje się być nieuniknione. Tym bardziej, że aktorka głośno o tym mówi, a aktor marzy o tym, by realizować się po drugiej stronie kamery - jako reżyser. 

Najnowsze