O mnie się nie martw 12 sezon, odcinek 5: Karolina nie będzie chciała być matką dzieci Marcina?

2020-03-30 15:20 Ag
 O mnie się nie martw 12 sezon, odcinek 5: Karolina nie będzie chciała być matką dzieci Marcina?
Autor: vod.tvp.pl O mnie się nie martw 12 sezon, odcinek 5: Karolina nie będzie chciała być matką dzieci Marcina?

Czy w "O mnie się nie martw" związek Marcina (Stefan Pawłowski) i Karoliny (Karolina Bacia) przetrwa? Czy to ona zastąpi Kaszubie i jego dzieciom zmarłą Igę (Joanna Kulig)? W 5 odcinku "O mnie się nie martw" 12 sezonu Karolina znów wymknie się nad ranem po cichu z mieszkania Marcina, żeby córki Igi jej nie zauważą. Oliwka (Oliwia Dąbrowska) zakpi sobie z tego, a Hela (Maja Kwaśny) spróbuje być delikatna. Mimo to nowa dziewczyna Marcina w 5 odcinku "O mnie się nie martw" przyzna, że wychowanie nastolatek to nie dla niej. Nie będzie chciała być matką?

O mnie się nie martw 12 sezon, odcinek 5 (odc. 148) - poniedziałek, 30.03.2020, o godz. 21.50 w TVP2

Marcin i Karolina w 12 sezonie "O mnie się nie martw" przestali ukrywać przed córkami Igi, że są parą! Ale Oliwce i Helence nie za bardzo spodoba się nowa kandydatka na macochę. W 5 odcinku "O mnie się nie martw" córki Igi sprytnie będą podchodzić wujka, żeby wybadać czy jego związek jest poważny, czy z młodą prawniczką łączy go tylko romans.

Patrz też: Śmierć Igi w O mnie się nie martw. Dlaczego Joanna Kulig odeszła z serialu?

Zwłaszcza, że Karolina wciąż nie będzie miała odwagi oficjalnie zaprezentować się w roli dziewczyny Marcina i w 5 odcinku "O mnie się nie martw" 12 ucieknie z jego mieszkania po wspólnie spędzonej nocy. Oliwka i Hela uznają, że Kaszuba nie mówi im całej prawdy, bo nie jest pewny swoich uczuć do stażystki.

Kochanka Marcina w 5 odcinku "O mnie się nie martw" także nabierze wątpliwości czy dobrze robi wiążąc się w wdowcem z trójką dzieci. Zrozumie, że trudno jej będzie przekonać do siebie córki zmarłej żony Kaszuby. - Wychowywanie nastolatek to zupełnie nie są moje buty...Za to wyzłośliwianie się nie w porę, jak najbardziej! - przyzna podczas romantycznych chwil w kancelarii.

O mnie się nie martw 12 sezon, odc. 5. Karolina (Karolina Bacia), Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski)
Autor: vod.tvp.pl O mnie się nie martw 12 sezon, odc. 5. Karolina (Karolina Bacia), Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski)

Tego wieczoru w 5 odcinku "O mnie się nie martw" 12 sezonu przybrane córki Marcina będą miały dla niego niespodziankę - przygotują kolację na przeprosiny za swoje zachowanie i śledztwo w sprawie jego związku z Karoliną. Dziewczynki przyznają, że Marcin jest dla nich jak prawdziwy tata, że tylko na niego mogły liczyć po śmierci mamy. - Fajnie, że nie zabrałaś Zbyszka, a nas nie zostawiłeś... - powie Oliwka.
- Zawsze możemy na ciebie liczyć mimo, że czasami niepotrzebnie się wcinasz - doda Hela.
- I ty na nas też możesz liczyć - zapewni Oliwka. - Nieważnie z kim się zwiążesz, bo to jest twój wybór... Bez ciebie miałybyśmy nieźle przerąbane! - dorzuci Hela.
- A ja przysięgam, że nie będę złośliwa - obieca młodsza córka Igi.

Wzruszony Marcin w 5 odcinku "O mnie się nie martw" przytuli przybrane córki, które jeszcze przed śmiercią Igi pokochał jak własne dzieci.