O mnie się nie martw 13 sezon odc. 13. Asia (Aleksandra Domańska), Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski)

i

Autor: vod.tvp.pl O mnie się nie martw 13 sezon odc. 13. Asia (Aleksandra Domańska), Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski)

O mnie się nie martw 13 sezon, odcinek 13 ostatni - opis, streszczenie: Artur ranny po ataku nożownika. Marcin dostanie tragiczne wieści - WIDEO

2021-01-04 14:38

"O mnie się nie martw" 13 sezon, ostatni odcinek 13 w TVP2 w poniedziałek, 4.01.2021 o godz. 21.50. "O mnie się nie martw" 13 sezon, odcinek 13 - streszczenie. Sylwia i Paweł muszą zmierzyć się z konsekwencjami świeżo podjętej decyzji i choć oboje są prawnikami, z trudem przychodzi im osiągnąć względny kompromis. Marta wstydzi się iść do pracy po awanturze z Karoliną, a i Karolina nie czuje się najlepiej po – jak by nie było – publicznym spięciu z Martą. Obie szukają sojuszników, tym bardziej, że to ostatni dzień Karoliny w kancelarii Kaszubów.

Lizzi kuje żelazo, póki gorące i chce się spotkać z Tymonem. W spotkaniu uczestniczy Helenka, która ma swoje zdanie na temat pomysłów Lizzi. W kancelarii kolejny raz pojawia się klientka, która zaliczyła już konsultację u niemal wszystkich tamtejszych prawników.

Wszystkich, poza Arturem, który dość szybko orientuje się, że kobieta nie szuka porady prawnej, tylko chce, żeby prawo dostosowało się do jej wyobrażeń. Dlatego chętnie podejmuje się wyręczyć Martę w odbiorze zamówionego ciasta w zaprzyjaźnionym sklepie. W tym samym sklepie znajdzie się policjantka z Wydziału Zabójstw i jeszcze ktoś, kto sprawi, że pożegnanie Karoliny w kancelarii zejdzie na ostatni plan.

Jeszcze tylko Marcin spotka się z Aśką, kompletnie zaskoczony informacją o sprzedaży bistro. Ale to nie koniec zaskoczeń, bo okazuje się, że Aśka w końcu posłuchała jego rad. Tylko nie wiadomo, czy Marcinowi do końca o to chodziło.

Najnowsze

Materiał sponsorowany