O mnie się nie martw 13 sezon, odcinek 11 - opis, streszczenie: Artur wyznaje Sylwii, dlaczego nie potrafi porozumieć się Olgą - WIDEO

2020-12-21 15:39
O mnie się nie martw 13 sezon odcinek 11. Artur Szulc (Jacek Knap)
Autor: vod.tvp.pl O mnie się nie martw 13 sezon odcinek 11. Artur Szulc (Jacek Knap)

"O mnie się nie martw" 13 sezon, odcinek 11 w TVP2 w poniedziałek, 21.12.2020, o godz. 21.50. "O mnie się nie martw" 13 sezon, odcinek 11 - streszczenie: Maria wraz z kolegami z kancelarii zastanawia się, co zrobić z prezentem od Andrzeja. Inicjatywę przejmuje Teresa, która właśnie pociesza Grażynę po ostatecznym rozstaniu z Jackiem. Cała sytuacja sprawia, że Maria nie może już znieść swojej rodziny. Marcin ma prośbę do Sylwii.

Kobieta dostaje szansę, by przypomnieć sobie, dlaczego została prawniczką. Na korytarzu sądowym konfrontuje ze sobą dwie przyjaciółki. Artur natomiast pokazuje Pawłowi skutki jego działań podjętych w dobrej wierze. Na prośbę Marcina Hela przyjeżdża do kancelarii. Zaraz za nią zjawia się Tymon z matką. Kaszubę czeka trudna rozmowa o prawach pełnoletniego dziecka w rodzinie pogrążonej w kryzysie. Problemy może mieć też Paweł, gdy Artur w końcu szczerze wyznaje Sylwii, dlaczego nie potrafi porozumieć się Olgą.

Najnowsze