O mnie się nie martw 11 sezon. Sylwia w ciąży? Zmieni się nie do poznania!

2019-06-28 11:03 Ag
O mnie się nie martw 11 sezon. Sylwia (Aleksandra Adamska), Paweł (Marcin Korcz)
Autor: Instagram O mnie się nie martw 11 sezon. Sylwia (Aleksandra Adamska), Paweł (Marcin Korcz)

Radosne nowiny z planu "O mnie się nie martw"! Aleksandra Adamska, czyli serialowa Sylwia Małecka z dumą ogłosiła, że zdjęcia do 11 sezonu "O mnie się nie martw" ruszyły pełna parą, a jej bohaterkę czeka sporo życiowa zmiana. I nie chodzi tylko o to, że Sylwia w nowych odcinkach "O mnie się nie martw" jesienią 2019 będzie inną fryzurę - zdecydowanie dłuższe włosy w ciemniejszym kolorze. Wygląda na to, że Sylwia i Paweł Radecki (Marcin Korcz) jednak zostaną rodzicami.

O mnie się nie martw 11 sezon nowe odcinki od września 2019 w TVP2

Ciąża Sylwii w "O mnie się nie martw" to byłoby coś. Czekają na nią wszyscy widzowie po tym jak w finale poprzedniego sezonu Sylwia kupiła test ciążowy i powiedziała Pawłowi, że być może spodziewa się ich dziecka.

Jest spora szansa, że twórcy "O mnie się nie martw" chcieli podkręcić wątek Sylwii i Pawła ciążą i narodzinami dziecka, ale to wciąż informacja, która nie jest potwierdzona. To byłoby ciekawe patrzeć jak Radecki sprawdza się w roli ojca. Bo Sylwia jest tak świetną ciocią córek zmarłej Igi Małeckiej (Joanna Kulig), że nie miałby żadnych problemów z opieką nad maleństwem.

Pewne jest tylko to, że w 11 sezonie "O mnie się nie martw" Sylwia bardzo się zmieni, a w jej życiu pojawi się nowy mężczyzna, którego zagra Krzysztof Wach.

Aleksandra Adamska na swoim Instagramie uchyliła rąbka tajemnicy co czeka jej bohaterkę i Pawła w nowych odcinkach "O mnie się nie martw". - Odmieniona Sylwia i łososiowy Paweł (ale nie dlatego, że staje okoniem) nowe postaci, dawni bohaterowie, nowe role tych starych - to wszystko i jeszcze więcej już od września. Kto się cieszy? Kto ma jakie pomysły na losy swoich ulubionych bohaterów? My ciężko pracujemy na słodki efekt - zapowiedziała aktorka.

Najnowsze