O mnie się nie martw 11 sezon. Nowy facet w życiu Sylwii. Zagra go Krzysztof Wach

2019-06-27 10:31 Ag
O mnie się nie martw 11 sezon. Sylwia (Aleksandra Adamska), Przemysław (Krzysztof Wach), Paweł (Marcin Korcz)
Autor: Instagram O mnie się nie martw 11 sezon. Sylwia (Aleksandra Adamska), Przemysław (Krzysztof Wach), Paweł (Marcin Korcz)

Aktorzy z "O mnie się nie martw" wrócili na plan, bo właśnie ruszyły zdjęcia do kolejnego 11 sezonu, który w TVP2 będzie emitowany od września 2019. W obsadzie "O mnie się nie martw" 11 pojawi się Krzysztof Wach. Jego bohater Przemysław będzie związany z Sylwią Małecką (Aleksandra Adamska). Czyżby w życiu ukochanej Pawła Radeckiego (Marcin Korcz) pojawił się inny mężczyzna? Czy Sylwia będzie w ciąży z Pawłem?

"O mnie się nie martw" 11 sezon nowe odcinki od września 2019 w TVP2

Koniec poprzedniego sezonu "O mnie się nie martw" nie dał widzom odpowiedzi na najbardziej intrygujące pytanie - czy Sylwia będzie w ciąży z Pawłem? Małecka kupiła test ciążowy i kiedy wieczorem narzeczony wrócił do ich mieszkania, poszła do łazienki, by rozwiać wszelkie wątpliwości. To czy Sylwia i Paweł będą rodzicami wyjaśni się w nowych odcinkach "O mnie się nie martw" jesienią 2019.

Jedno jest pewne, w ich życiu, a może raczej w życiu Sylwii, pojawi się kolejny przystojniak. Dokładnie w 4 odcinku 11 sezonu "O mnie się nie martw" Małecka pozna Przemysława, którego zagra Krzysztof Wach.

Aleksandra Adamska na swoim Instagramie umieściła wideo z planu "O mnie się nie martw", na którym kręcą sceny razem z Pawłem i nowym bohaterem. Zapewniła też, że dla wątku Przemysława warto będzie oglądać nowe odcinki 11 sezonu. Niewykluczone, że Przemysław będzie lekarzem, do którego zgłosi się ciężarna Sylwia...

Najnowsze