Koniec O mnie się nie martw. Sylwia w ciąży z Pawłem? Zrobi test ciążowy! - ZWIASTUN

2019-05-31 20:00 emagu
O mnie się nie martw 13 sezon odcinek 13, Sylwia (Aleksandra Adamska), Paweł (Marcin Korcz)
Autor: vod.tvp.pl O mnie się nie martw 13 sezon odcinek 13, Sylwia (Aleksandra Adamska), Paweł (Marcin Korcz)

W ostatnim 13 odcinku "O mnie się nie martw"10 Sylwia (Aleksandra Adamska) przekaże Pawłowi (Marcin Korcz) radosną informację o ciąży? Co ciekawe, to on jako pierwszy wspomni o ciąży! W 13 odcinku "O mnie się nie martw" Sylwia wykona test ciążowy. Jaki będzie wynik? Czy w kolejnym 11 sezonie "O mnie się nie martw" prawnicy zostaną rodzicami? Przed nami jeszcze wiele niespodzianek! Zobaczcie zwiastun finałowego odcinka.

"O mnie się nie martw" 10 sezon ostatni odcinek 13 - piątek, 31.05.2019, o godz. 20.45 w TVP2

W 12 odcinku "O mnie się nie martw"10 Sylwia i Paweł nareszcie się pogodzą. Radecki zaprosi ukochaną na randkę i w tańcu wszystko sobie wyjaśnią. Zrezygnują też z terapii przedmałżeńskiej, która bardziej ich poróżni, niż pogodzi...

Prawnik ucieszy się, że wolne wieczory będzie mógł spożytkować inaczej niż na rozmowach z terapeutką. Zaśmieje się, że teraz będzie mógł z Sylwią zająć się przedmałżeńską praktyką - w sypialni oczywiście.

Zakochani szybko zrealizują swój nowy plan. Tym razem zapomną o zabezpieczeniu? W ostatnim odcinku "O mnie się nie martw"10 Paweł zasugeruje ukochanej, że niedługo zostaną rodzicami.

-Myślisz, że ja mogłabym być w ciąży? - zapyta uśmiechnięta Sylwia. 
-Ja tam sobie mogę myśleć, ale dobrze byłoby to jednak sprawdzić, nie? 
-A co ty tak patrzysz na mnie? Co ja mam to teraz sprawdzić? - zdziwi się Małecka, która jeszcze tego samego dnia wykona test ciążowy. Okaże się, że jest w ciąży? To największy sekret finałowego odcinka! O wszystkim przekonamy się już za tydzień na antenie TVP2. 

Zobacz ZWIASTUN ostatniego odcinka "O mnie się nie martw"10>>>

O mnie się nie martw 10 sezon, odcinek 12, Sylwia (Aleksandra Adamska), Paweł (Marcin Korcz)
Autor: vod.tvp.pl O mnie się nie martw 10 sezon, odcinek 12, Sylwia (Aleksandra Adamska), Paweł (Marcin Korcz)
Najnowsze