O mnie się nie martw 11 sezon. Rewolucja w życiu Marcina Kaszuby. Nie będzie już płakał po śmierci Igi

2019-07-05 17:24 Ag
O mnie się nie martw 11 sezon. Paweł Radecki (Marcin Korcz), Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski)
Autor: Instagram O mnie się nie martw 11 sezon. Paweł Radecki (Marcin Korcz), Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski)

W nowym 11 sezonie "O mnie się nie martw" Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski) bardzo się zmieni. I to na lepsze, bo czas żałoby po śmierci Igi (Joanna Kulig) minie już bezpowrotnie. Rewolucyjne zmiany zajdą nie tylko w wyglądzie Marcina, ale przed wszystkim w jego życiu. Spory wpływ na to co się będzie działo u Kaszuby wywrze jego dawna narzeczona, Asia Zarzycka (Aleksandra Domańska), która wróciła w finale poprzedniego sezonu. Zobaczcie jaką metamorfozę przejdzie Marcin w "O mnie się nie martw" jesienią 2019.

"O mnie się nie martw" 11 sezon nowe odcinki od września 2019 w TVP2

Czy to powrót Asi Zarzyckiej do "O mnie się nie martw" tak zmieni Marcina Kaszubę? Niewykluczone, choć już w ostatnich odcinkach poprzedniego sezonu młody wdowiec zaczął bardziej się otwierać na ludzi. Zaprzyjaźnił się nawet z Anką Sadowską (Dominika Pasternak), nauczycielką Oliwki (Oliwia Dąbrowska). Żałoba po ukochanej trwała zbyt długo. Śmierć Igi sprawiła, że stał się innym człowiekiem. Marcin zapuścił brodę, nie interesowało go, co się wokół niego dzieje i odrzucał pomoc bliskich.

Dzięki pracy, wsparciu przyjaciół, ojca Marka (Krzysztof Stelmaszyk) i przede wszystkim córkom Igi powoli przestał rozpaczać. A jak będzie wyglądało życie Marcina w kolejnym 11 sezonie "O mnie się nie martw". Z pierwszych zdjęć z planu serialu wynika, że Marcin zmieni się nie tylko fizycznie, bo zgoli brodę i porzuci ciemne ubrania, ale również znów zacznie się uśmiechać i spędzać czas z przyjaciółmi!

Poza tym Kaszuba spróbuje też swoich sił na parkiecie. "Cześć! Tanecznym krokiem zaczęliśmy pracę nad nowym sezonem @omniesieniemartw_tvp. Ja się cieszę, mam nadzieję, że Wy również! Do zobaczenia we wrześniu!" - napisał na swoim profilu na Instagramie Stefan Pawłowski pod zdjęciem ze szkołą tańca w tle.

Najnowsze