O mnie się nie martw 10, odcinek 12: Marcin i Anka na randce. Nauczycielka zakochana w Kaszubie

2019-05-24 13:39 Ag
O mnie się nie martw 10 sezon odc. 12. Anka Sadowska (Dominika Pasternak), Marcin (Stefan Pawłowski)
Autor: vod.tvp.pl O mnie się nie martw 10 sezon odc. 12. Anka Sadowska (Dominika Pasternak), Marcin (Stefan Pawłowski)

Żałoba Marcina (Stefan Pawłowski) z "O mnie się nie martw" dobiegnie końca? Po śmierci Igi (Joanna Kulig) Kaszuba otworzy się na nowe uczucie? W 12 odcinku "O mnie się nie martw" 10 sezonu prawnik umówi się w kawiarni z Anką Sadowską (Dominika Pasternak). Choć nauczycielka Oliwki (Oliwia Dąbrowska) uzna to za randkę, Marcin szybko zniszczy jej nadzieję. Zanim to jednak zrobi Anka wyzna mu, że się zakochała.

"O mnie się nie martw" 10 sezon odcinek 12 - piątek, 24.05.2019, o godz. 20.45 w TVP2

Czy Marcin z "O mnie się nie martw" po śmierci Igi będzie z Anką? Między Kaszubą a nauczycielką iskrzy już od dawna, a mimo to młody wdowiec wciąż trzyma sympatyczną blondynkę na dystans. Połączyły ich problemy rodzinne jednego z uczniów i proces sądowy w sprawie strzelaniny, ale w 12 odcinku "O mnie się nie martw" będzie coś jeszcze.

Kaszuba zauważy bowiem, że ktoś go śledzi. Gdy stanie twarzą w twarz z "prześladowcą" okaże się, że jest nim Mateusz (Mateusz Lisiecki-Waligórski), mąż Anki, który zostawił ją bez słowa wiele miesięcy temu i zniknął bez śladu. Podczas spotkania z mężczyzną Marcin dowie się co było przyczyną rozstania. Mateusz odszedł od żony, bo się najzwyczajniej znudził poukładanym życiem z nauczycielką.

Wieczorem Marcin zadzwoni do Anki z zaproszeniem do kawiarni. Nauczycielka będzie pewna, że to randka, więc w 12 odcinku "O mnie się nie martw" odsłoni przed prawnikiem swoje serce. - Ja już wcześniej chciałam... Marcin, jesteś świetnym facetem, wspaniałym ojcem... - zaczynie Anka.

- Aniu, ja...
- Nie zaprzeczaj! Bardzo mi imponujesz i od pewnego czasu ciągle o tobie myślę. I ogólnie ja wiem, wiem za dużo gadam... Ale ucieszyłam się bardzo, że do mnie zadzwoniłeś akurat dzisiaj
- Aniu, twój mąż wrócił... - powie wreszcie Kaszuba.

I w tej samej chwili do kawiarni wejdzie Mateusz. - Poprosił mnie, żebym pomógł mu z tobą porozmawiać - wyjaśni Kaszuba. Anka ze łzami w oczach i niedowierzaniem spojrzy na męża, który tak ją skrzywdził.

Najnowsze