Koniec O mnie się nie martw. Powrót Joasi Zarzyckiej. Była narzeczona Marcina wróci do niego?

2019-05-31 21:51 emagu
O mnie się nie martw 10 sezon odcinek 13, Joasia (Aleksandra Domańska), Marcin (Stefan Pawłowski)
Autor: vod.tvp.pl O mnie się nie martw 10 sezon odcinek 13, Joasia (Aleksandra Domańska), Marcin (Stefan Pawłowski)

Nieoczekiwany obrót wydarzeń w finale "O mnie się nie martw"10! W ostatnim 13 odcinku "O mnie się nie martw" wielki przypadek sprawi, że Anka Sadowska (Dominika Pasternak) znów połączy Marcina (Stefan Pawłowski) z jego pierwszą miłością. Joasia Zarzycka (Aleksandra Domańska) i Kaszuba znowu będą razem? To spotkanie to zapowiedź jeszcze ciekawszych zwrotów akcji w kolejnym sezonie "O mnie się nie martw"11!

"O mnie się nie martw" 10 sezon ostatni odcinek 13 - piątek, 31.05.2019, o godz. 20.45 w TVP2

Jeśli oglądacie "O mnie się nie martw" od początku to dobrze wiecie, że Marcin i Iga nie zawsze byli razem. Prawnik zakochał się w sprzątaczce, ale wcześniej spotykał się z córką właściciela kancelarii! Asia Zarzycka też jest wziętą prawniczką, ale z ukochanym nie mogła znaleźć wspólnego języka.

Po rozstaniu ich drogi szybko się rozeszły. Asia zawiązała się z Adamem (Lesław Żurek), została jego żoną i wyjechała z nim do Anglii. Tymczasem Marcin ożenił się z Izą i został ojcem dla jej dwóch dużych córeczek. Parze urodził się też synek, który dziś jest już dzielnym przedszkolakiem.

Tragiczna śmierć Igi sprawiła, że Kaszuba nie miał nawet ochoty myśleć o nowej miłości. Niby dał szansę nauczycielce Oliwki (Oliwia Dąbrowska), ale wygląda na to, że ta przygoda nie potrwa długo. W 13 odcinku "O mnie się nie martw"10. Anka Sadowska przywiezie do Marcina jego byłą.... 

O mnie się nie martw 10 odcinek 13, Asia Zarzycka (Aleksandra Domańska), Anka (Dominika Pasternak)
Autor: vod.tvp.pl O mnie się nie martw 10 odcinek 13, Asia Zarzycka (Aleksandra Domańska), Anka (Dominika Pasternak)

To będzie jeden wielki zbieg okoliczności. Anka ucieknie przed kolejnym spotkaniem z prawnikiem, bo uzna, że nie ma u niego szans. Gdy wyjedzie z Warszawy, by przemyśleć wszystko u swoich rodziców, zepsuje jej się samochód. Z pomocą przyjdzie jej właśnie Asia. Zarzycka zatrzyma się na drodze i słysząc ckliwą historię postanowi zawieźć nową znajomą z powrotem na spotkanie z tajemniczym mężczyzną, który skradł jej serce. Jakie będzie jej zdziwienie, gdy ujrzy Marcina! -Co ty tu robisz? - zapytają w tym samym momencie. 

Czy Asia i Marcin będą razem? O wszystkim przekonamy się w 11 sezonie serialu TVP2. Wygląda jednak na to, że producenci już mają pomysł na kolejny miłosny wątek pogrążonego w żałobie Kaszuby! 

ZOBACZ też>>> Koniec O mnie się nie martw. Sylwia w ciąży z Pawłem w ostatnim odcinku 10 sezonu? - ZWIASTUN

O mnie się nie martw 10 odcinek 13, Asia Zarzycka (Aleksandra Domańska), Anka (Dominika Pasternak)
Autor: vod.tvp.pl O mnie się nie martw 10 odcinek 13, Asia Zarzycka (Aleksandra Domańska), Anka (Dominika Pasternak)
Najnowsze