M jak miłość, odcinek 1377: Wojtuś napadnięty przez kolegów - ZDJĘCIA

2018-05-29 21:05

Brutalna napaść w "M jak miłość" w finale sezonu! W ostatnim 1377 odcinku "M jak miłość" Wojtuś (Feliks Matecki) padnie ofiarą szkolnych łobuzów. Agresywni "koledzy" zaczepią go gdy będzie wychodził z przyjaciółką Olą (Oliwia Dąbrowska) ze szkoły. Rzucą go na ziemię i zaczną z niego drwić. Nagle do akcji wkroczy Michał Ostrowski (Paweł Deląg)!

"M jak miłość" odcinek 1377 ostatni przed wakacjami - wtorek 28.05.2018, o godz. 20.50 w TVP2

Wojtuś z "M jak miłość" jest grzecznym chłopcem, który nieprowokowany nie szuka zaczepki. Co prawda po śmierci Tomka (Andrzej Młynarczyk) wdawał się w szkolne bójki, czym sprawiał Joasi (Barbara Kurdej-Szata) trochę kłopotów, ale już się uspokoił. Od kiedy razem z Asią przeprowadzili się na ulicę Wietrzną i zmienił szkołę nie miał żadnych problemów.

Wszystko zmieni się w 1377 odcinku "M jak miłość", ostatnim przed wakacyjną przerwą. Wojtuś i jego nowa przyjaciółka Ola znajdą się na celowniku szkolnych łobuzów. Wyjątkowo agresywni chłopcy zabiorą Wojtkowi czapkę, a kiedy będzie chciał odzyskać swoją własność, popchną go i rzucą na ziemię.

Napad na Wojtusia przed szkołą zauważy przechodzący w pobliżu Michał. Sąsiad z ulicy Wietrznej od razu pośpieszy Wojtkowi z pomocą. Przywoła łobuzów do porządku, a później sprytnie wybrnie z całej sytuacji tak, żeby chłopcy nie zaczepiali więcej Wojtusia. - A może byś zaprosił kolegów, żeby poćwiczyli z nami judo? Jakiś chętny? - zapyta Michał.

Bardzo szybko chłopcy stracą całą odwagę i chęć do dalszych bójek. Uciekną, a Ostrowski dopyta co się tak właściwie stało. - Przepadły nam dwie lekcje i trening. Nie chciało mi się czekać tyle czasu na mamę. Dzięki za pomoc. To była akcja ratunkowa na naprawdę wysokim poziomie... - pochwali go syn Joasi.
- Wiesz co, czasami lepiej jest popracować głową, nie pieścią. Blefuj młody, blefuj... - poradzi mu Michał.

W ostatnim 1377 odcinku "M jak miłość" między Wojtusiem a Michałem narodzi się nić przyjaźni. To właśnie jemu Ostrowski przyzna się do swojego uzależnienia od hazardu.

Patrz: M jak miłość, odcinek 1377: Tomek wciąż żyje w sercu żony! Joasia nigdy nie pokocha innego

Sprawdź: Koniec sezonu M jak miłość. Michał ujawni Wojtusiowi wstydliwy sekret

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2018. Ania będzie mamą Mai? A co z Izą?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Najnowsze