Koniec M jak miłość. Michał ujawni Wojtusiowi wstydliwy sekret

2018-05-05 17:30 emagu

Ostatni odcinek "M jak miłość" zbliża się wielkimi krokami. Co wydarzy się w 1377 odcinku "M jak miłość" przed wakacjami 2018? Wojtuś (Feliks Matecki) pozna sekret Michała (Paweł Deląg) i nie powie o nim nawet Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). Ostrowskiego połączy silna więź chłopcem, który jako jedyny pozna jego wstydliwą tajemnicę.

"M jak miłość" odcinek 1377 ostatni przed wakacjami - wtorek, 29.05.2018, o godz. 20.50 w TVP2

Michał Ostrowski ma poważne problemy, a o wszystkim dowie się tylko Wojtuś. W 1377 odcinku "M jak miłość" pisarz przeprowadzi się na Wietrzną i powie sąsiadom, że wynajął mieszkanie w centrum Warszawy. Prawda okaże się jednak inna...

W ostatnim odcinku "M jak miłość" przed wakacjami 2018 Wojtuś zobaczy, jak Michał daje tajemniczym mężczyznom torby pełne pieniędzy. Okaże się, że Ostrowski jest uzależniony  od hazardu i stracił już wszystko poza starym domem ciotki na Wietrznej. Chłopiec obieca zachować to w tajemnicy i nie powie Joasi o prawdziwych problemach Michała.

W ramach rewanżu Wojtuś opowie Ostrowskiemu o swojej rodzinie i bolesnej stracie ojca. Michał pozna prawdę o Tomku (Andrzej Młynarczyk) i zrozumie, że Wojtuś potrzebuje męskiego wzorca. Czy uzależniony od hazardu sąsiad zastąpi Wojtkowi tatę?

- Pierwszy do Michała przekona się Wojtek. Być może ich znajomość będzie szła w stronę zażyłości. Takie sytuacje się zdarzają. Gdy byłem ośmioletnim chłopakiem, miałem mentora. Bardzo imponował mi starszy o dziesięć lat kolega. To że się ze mną kumplował, było dla mnie bardzo ważne - powiedział szczerze Paweł Deląg w ostatnim wywiadzie.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1377: Iza odkryje mroczną tajemnicę Artura

Patrz: Sensacja w M jak miłość. Kinga w ciąży! To nie Piotrek jest ojcem?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Sosnowe syropy i nalewki pomogą zimą na przeziębienie. Możesz je przygotować w domu samodzielnie. Wypróbuj nasz przepis!